Voetballers Manchester City vormen erehaag voor Liverpool
MANCHESTER (ANP) - De voetballers van Manchester City zullen donderdag voorafgaand aan het duel met Liverpool een erehaag vormen voor hun concurrenten. De nummers 1 en 2 van de Premier League treffen elkaar dan in het Etihad-stadion van Manchester. Omdat City donderdagavond met 2-1 verloor bij Chelsea, werd Liverpool kampioen.
Met nog zeven wedstrijden te gaan, hebben de 'Reds' nu een onoverbrugbare voorsprong van 23 punten op de onttroonde kampioen Manchester City. Pikant genoeg treffen de oude en de nieuwe kampioen elkaar komende week. "We gaan natuurlijk een erehaag vormen", zei manager Pep Guardiola over het traditionele eerbetoon dat de kampioen krijgt. "We zullen Liverpool op gepaste wijze ontvangen als ze naar onze thuishaven komen. Ze hebben dat verdiend."
City speelt zondagavond eerst nog tegen Newcastle United, in de kwartfinales van de FA Cup. Guardiola kan op St. James' Park niet beschikken over Fernandinho (geschorst), Sergio Agüero, John Stones en Phil Foden (allen geblesseerd). De ploeg van Guardiola zit ook nog in de Champions League.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
10 uur geleden