Voetballers Kroatië trainen in Volksparkstadion van HSV tijdens EK
ZAGREB (ANP) - De voetballers van Kroatië gaan tijdens het EK in Duitsland trainen in het Volksparkstadion van Hamburger SV. Dat maakte de voetbalbond van het land bekend. De ploeg verblijft tijdens het toernooi van komende zomer in Neuruppin, in de deelstaat Brandenburg.
Het Volksparkstadion in Hamburg staat bij veel Nederlandse voetballiefhebbers bekend als het stadion waarin Oranje in 1988 in de halve finale van het EK West-Duitsland versloeg. Marco van Basten bepaalde vlak voor tijd de eindstand op fraaie wijze op 2-1, waarna Nederland vier dagen later de finale tegen de Sovjet-Unie won.
Kroatië, de nummer 3 van het afgelopen WK in Qatar, werd zaterdag tijdens de loting voor het EK gekoppeld aan Spanje, Italië en Albanië.
Het Kroatische elftal begint het EK met een duel met Spanje op 15 juni in Berlijn, waarna vier dagen later de wedstrijd tegen Albanië in Hamburg volgt. Kroatië sluit op 24 juni de groepsfase af tegen titelverdediger Italië in Leipzig.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
16 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden