Voetballers Frankrijk trainen zonder Mbappé en Coman
PADERBORN (ANP/AFP) - De Franse voetballers hebben in Paderborn een openbare training afgewerkt zonder aanvoerder Kylian Mbappé en Kingsley Coman. Voor de afwezigheid van Mbappé gaf de Franse voetbalbond geen reden. Coman zou last hebben van een verkoudheid. Ook bondscoach Didier Deschamps zou niet helemaal fit zijn.
Middenvelder Aurélien Tchouaméni, die herstelt van een blessure aan zijn linkervoet, en verdediger Ibrahima Konaté trainden individueel.
Het was de eerste openbare training van de Franse ploeg sinds de aankomst afgelopen woensdag in Duitsland. Ongeveer 4000 mensen zaten op de tribunes in Paderborn. Het aantal aanvragen om de training van Les Bleus bij te wonen zou boven de 100.000 hebben gelegen.
Frankrijk, dat in de groep van Nederland zit, speelt maandag de eerste wedstrijd in Düsseldorf tegen Oostenrijk. De tweede wedstrijd is tegen Nederland op 21 juni in Leipzig.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
7 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
13 uur geleden