Voetballers Engeland kiezen De Bruyne tot speler van seizoen
LONDEN (ANP) - Kevin de Bruyne is door de vakbond van Engelse profvoetballers uitverkozen tot speler van het afgelopen seizoen in de Premier League. De Belg werd met Manchester City onder meer landskampioen en bereikte in de Champions League de finale.
Aan de prijs wordt in Engeland doorgaans waarde gehecht, aangezien alleen voetballers mogen stemmen. Vorig seizoen kreeg De Bruyne de onderscheiding ook al.
Of De Bruyne de komende weken met Belgiƫ op het Europees kampioenschap speelt is nog onduidelijk. Hij is nog herstellende van een blessure die hij opliep in de verloren finale van de Champions League tegen Chelsea.
Phil Foden, bij City ploeggenoot van De Bruyne, werd uitgeroepen tot talent van het jaar.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
1 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
1 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
4 uur geleden