Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers Eibar zijn bang om het Spaanse seizoen te hervatten

Voetballers Eibar zijn bang om het Spaanse seizoen te hervatten

EIBAR (ANP) - De voetballers van Eibar zijn bang om het Spaanse voetbalseizoen weer te hervatten. "We maken ons zorgen om weer te gaan trainen omdat het lastig is de aanbeveling van experts om 1,5 meter afstand te houden te volgen", staat er in een verklaring van de spelers die in het bezit is van het radiostation Cadena Ser.

"Het baart ons zorgen dat we besmet kunnen raken terwijl we doen wat we het allerleukste vinden", stellen de voetballers van de huidige nummer 16 van La Liga. "We kunnen zo niet alleen onze familie en vrienden besmetten met het coronavirus. Het kan uiteindelijk nadelige gevolgen voor de hele bevolking hebben."

Clubs uit het betaalde voetbal van Spanje mogen deze week weer voorzichtig beginnen met trainen, nadat alle spelers getest zijn op Covid-19. Als alles goed gaat, dan worden de laatste elf speelronden van La Liga vanaf half juni achter gesloten deuren afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

8 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

8 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

13 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

15 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

16 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

16 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

16 uur geleden