Voetballers Eibar zijn bang om het Spaanse seizoen te hervatten
EIBAR (ANP) - De voetballers van Eibar zijn bang om het Spaanse voetbalseizoen weer te hervatten. "We maken ons zorgen om weer te gaan trainen omdat het lastig is de aanbeveling van experts om 1,5 meter afstand te houden te volgen", staat er in een verklaring van de spelers die in het bezit is van het radiostation Cadena Ser.
"Het baart ons zorgen dat we besmet kunnen raken terwijl we doen wat we het allerleukste vinden", stellen de voetballers van de huidige nummer 16 van La Liga. "We kunnen zo niet alleen onze familie en vrienden besmetten met het coronavirus. Het kan uiteindelijk nadelige gevolgen voor de hele bevolking hebben."
Clubs uit het betaalde voetbal van Spanje mogen deze week weer voorzichtig beginnen met trainen, nadat alle spelers getest zijn op Covid-19. Als alles goed gaat, dan worden de laatste elf speelronden van La Liga vanaf half juni achter gesloten deuren afgewerkt.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
10 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
17 uur geleden