Voetballers Denemarken krijgen boost van bezoek Eriksen
KOPENHAGEN (ANP/DPA) - De voetballers van Denemarken hebben een flinke boost gekregen van het bezoek van teamgenoot Christian Eriksen vrijdag. De 29-jarige middenvelder, die in de eerste groepswedstrijd vorige week zaterdag werd getroffen door een hartstilstand, mocht vrijdag het ziekenhuis in Kopenhagen verlaten. Op weg naar huis bezocht hij eerst zijn medespelers van het Deense elftal.
"Het was fantastisch om hem weer te zien en dan met onze eigen ogen en niet alleen via een beeldscherm", zei middenvelder Andreas Skov Olsen. "Het was geweldig met hem te praten en hem te omarmen. En om te zien dat het met hem en zijn familie goed gaat."
De meeste spelers van Denemarken wisten niet dat Eriksen hen zou bezoeken. De voetballer van Inter verscheen op de training met zijn twee zoons en hun moeder. "Dat was precies wat we allemaal nodig hadden. Het was een gevoel van vreugde en liefde. Hem met zijn familie te zien was fantastisch", zei middenvelder Christiaan Nörgaard. "Dat heeft ons een boost gegeven voor het duel met Rusland."
Denemarken speelt dinsdag in Kopenhagen tegen de Russen. Ze verloren eerder de wedstrijden tegen Finland en België.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
8 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
14 uur geleden