Voetballer Yilmaz neemt opnieuw afscheid van Fortuna Sittard
SITTARD (ANP) - Voetballer Burak Yilmaz lijkt definitief te vertrekken bij Fortuna Sittard. "Ik zal volgend seizoen niet bij Fortuna zijn", schrijft de 37-jarige aanvaller op Instagram.
"Ik zal zo snel mogelijk uitleggen wat er is gebeurd met de clubeigenaar en Azerion. Ik wens jullie succes.", aldus Yilmaz in een Instagram-story.
Het vertrek van Yilmaz diende zich al even aan. De 77-voudig international van Turkije speelde zijn laatste wedstrijd voor Fortuna op 9 april bij Ajax (4-0). Hij schreef in april ook een bericht op Instagram waarin hij eveneens afscheid leek te nemen. Enkele dagen later meldde hij zich echter weer in Sittard.
Yilmaz tekende vorige zomer een contract voor vijf seizoenen bij Fortuna. Na twee jaar als speler zou hij aan zijn trainerscarrière beginnen. De aanvaller maakte negen doelpunten in 26 competitieduels voor de nummer 13 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden