Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

GRONINGEN (ANP) - Voetballer Jetro Willems van FC Groningen heeft naar eigen zeggen niets te maken met de inval in zijn huis in Barendrecht waarbij twee mensen zijn aangehouden. In de woning van Willems werden twee vuurwapens gevonden. De linksback van Groningen heeft het huis sinds een paar weken verhuurd, zo laat hij via een woordvoerder van Groningen weten.

"Het is heel vervelend dat mijn naam wordt gelinkt aan criminele activiteiten", aldus Willems. "Dat is het laatste wat je wil, zeker als je daar geen enkele betrokkenheid bij hebt."

Het Barendrechts Dagblad meldde maandagavond dat in de woning van Willems aan de Noordersingel een politie-inval was geweest. Een 28-jarige Rotterdammer en een 22-jarige Dordtenaar zouden daarbij zijn aangehouden. Willems laat weten geschrokken te zijn van de berichtgeving. Het huis staat weliswaar op zijn naam en dient ook nog als postadres voor zijn kledingbedrijf, maar Willems woont zelf in Groningen.

Geen onderdeel

Willems heeft de politie om informatie gevraagd, maar die zou hij niet krijgen omdat hij zelf geen onderdeel van het onderzoek is. Hij trainde dinsdag gewoon mee bij FC Groningen.

De 22-voudig international deed zelf twee weken geleden aangifte bij de politie nadat hij een klap had gekregen van een toeschouwer bij de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Willems strijdt met FC Groningen tegen degradatie uit de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

38 minuten geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

10 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

10 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

10 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

12 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

13 uur geleden