Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

GRONINGEN (ANP) - Voetballer Jetro Willems van FC Groningen heeft naar eigen zeggen niets te maken met de inval in zijn huis in Barendrecht waarbij twee mensen zijn aangehouden. In de woning van Willems werden twee vuurwapens gevonden. De linksback van Groningen heeft het huis sinds een paar weken verhuurd, zo laat hij via een woordvoerder van Groningen weten.

"Het is heel vervelend dat mijn naam wordt gelinkt aan criminele activiteiten", aldus Willems. "Dat is het laatste wat je wil, zeker als je daar geen enkele betrokkenheid bij hebt."

Het Barendrechts Dagblad meldde maandagavond dat in de woning van Willems aan de Noordersingel een politie-inval was geweest. Een 28-jarige Rotterdammer en een 22-jarige Dordtenaar zouden daarbij zijn aangehouden. Willems laat weten geschrokken te zijn van de berichtgeving. Het huis staat weliswaar op zijn naam en dient ook nog als postadres voor zijn kledingbedrijf, maar Willems woont zelf in Groningen.

Geen onderdeel

Willems heeft de politie om informatie gevraagd, maar die zou hij niet krijgen omdat hij zelf geen onderdeel van het onderzoek is. Hij trainde dinsdag gewoon mee bij FC Groningen.

De 22-voudig international deed zelf twee weken geleden aangifte bij de politie nadat hij een klap had gekregen van een toeschouwer bij de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Willems strijdt met FC Groningen tegen degradatie uit de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

2 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

6 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

7 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

7 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

18 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

20 uur geleden