Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

GRONINGEN (ANP) - Voetballer Jetro Willems van FC Groningen heeft naar eigen zeggen niets te maken met de inval in zijn huis in Barendrecht waarbij twee mensen zijn aangehouden. In de woning van Willems werden twee vuurwapens gevonden. De linksback van Groningen heeft het huis sinds een paar weken verhuurd, zo laat hij via een woordvoerder van Groningen weten.

"Het is heel vervelend dat mijn naam wordt gelinkt aan criminele activiteiten", aldus Willems. "Dat is het laatste wat je wil, zeker als je daar geen enkele betrokkenheid bij hebt."

Het Barendrechts Dagblad meldde maandagavond dat in de woning van Willems aan de Noordersingel een politie-inval was geweest. Een 28-jarige Rotterdammer en een 22-jarige Dordtenaar zouden daarbij zijn aangehouden. Willems laat weten geschrokken te zijn van de berichtgeving. Het huis staat weliswaar op zijn naam en dient ook nog als postadres voor zijn kledingbedrijf, maar Willems woont zelf in Groningen.

Geen onderdeel

Willems heeft de politie om informatie gevraagd, maar die zou hij niet krijgen omdat hij zelf geen onderdeel van het onderzoek is. Hij trainde dinsdag gewoon mee bij FC Groningen.

De 22-voudig international deed zelf twee weken geleden aangifte bij de politie nadat hij een klap had gekregen van een toeschouwer bij de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Willems strijdt met FC Groningen tegen degradatie uit de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

3 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

4 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

4 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

6 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

7 uur geleden