Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

Voetballer Willems verhuurde huis waar vuurwapens zijn gevonden

GRONINGEN (ANP) - Voetballer Jetro Willems van FC Groningen heeft naar eigen zeggen niets te maken met de inval in zijn huis in Barendrecht waarbij twee mensen zijn aangehouden. In de woning van Willems werden twee vuurwapens gevonden. De linksback van Groningen heeft het huis sinds een paar weken verhuurd, zo laat hij via een woordvoerder van Groningen weten.

"Het is heel vervelend dat mijn naam wordt gelinkt aan criminele activiteiten", aldus Willems. "Dat is het laatste wat je wil, zeker als je daar geen enkele betrokkenheid bij hebt."

Het Barendrechts Dagblad meldde maandagavond dat in de woning van Willems aan de Noordersingel een politie-inval was geweest. Een 28-jarige Rotterdammer en een 22-jarige Dordtenaar zouden daarbij zijn aangehouden. Willems laat weten geschrokken te zijn van de berichtgeving. Het huis staat weliswaar op zijn naam en dient ook nog als postadres voor zijn kledingbedrijf, maar Willems woont zelf in Groningen.

Geen onderdeel

Willems heeft de politie om informatie gevraagd, maar die zou hij niet krijgen omdat hij zelf geen onderdeel van het onderzoek is. Hij trainde dinsdag gewoon mee bij FC Groningen.

De 22-voudig international deed zelf twee weken geleden aangifte bij de politie nadat hij een klap had gekregen van een toeschouwer bij de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Willems strijdt met FC Groningen tegen degradatie uit de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

17 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

18 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

20 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

20 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

20 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

2 dagen geleden