Voetballer Vlap van Anderlecht heeft corona
BRUSSEL (ANP) - Voetballer Michel Vlap (23) van Anderlecht heeft positief getest op het coronavirus. De Nederlandse middenvelder gaat nu ten minste voor een week in quarantaine, zo liet de Brusselse club via Twitter weten. De oud-speler van Heerenveen mist daardoor zondag het duel met Cercle Brugge.
Wegens een blessure miste Vlap ook al de twee voorgaande wedstrijd.
Vlap is de derde speler in de Jupiler Pro League die recent positief testte op het coronavirus. Brandon Mechele (Club Brugge) en Vadis Odjidja (AA Gent) gingen hem voor. Bij Racing Genk testten tijdens de voorbereiding Maarten Vandevoordt, Paul Onuachu en Theo Bongonda positief.
Meer uit Voetbal
CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
13 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
12 uur geleden