Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten
BERLIJN (ANP) - Voetballer Rick van Drongelen heeft geen ernstige verwondingen overgehouden aan een verkeersongeval. Hij heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten en had geen schuld aan het ongeluk woensdag, waarbij een dode viel. Dat vertelde een woordvoerder van 1. FC Union Berlin, de club die de Nederlander heeft verhuurd aan KV Mechelen.
"We hebben contact met hem", vertelde de woordvoerder tijdens een persconferentie voor het uitduel van zaterdag van zijn club met SC Freiburg. "Hij is erg verdrietig, maar we proberen hem op te vrolijken. Al moet je verdriet ook toelaten."
Van Drongelen was woensdag op weg naar de training van KV Mechelen toen hij in botsing kwam met een ander voertuig. De bestuurder van die auto is overleden. Van Drongelen raakte gewond en moest zich in een ziekenhuis laten behandelen. De Nederlandse politie heeft onderzoek naar de oorzaak van het ongeval gedaan. Volgens de woordvoerder van Union Berlin staat dus vast dat Van Drongelen geen schuld aan het ongeluk had.
Van Drongelen (23) debuteerde als prof bij Sparta Rotterdam en vertrok in 2017 naar Hamburger SV, dat hem vorig jaar aan Union Berlin verkocht. Hij speelde 18 duels voor Jong Oranje.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
15 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
15 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
20 uur geleden