Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten
BERLIJN (ANP) - Voetballer Rick van Drongelen heeft geen ernstige verwondingen overgehouden aan een verkeersongeval. Hij heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten en had geen schuld aan het ongeluk woensdag, waarbij een dode viel. Dat vertelde een woordvoerder van 1. FC Union Berlin, de club die de Nederlander heeft verhuurd aan KV Mechelen.
"We hebben contact met hem", vertelde de woordvoerder tijdens een persconferentie voor het uitduel van zaterdag van zijn club met SC Freiburg. "Hij is erg verdrietig, maar we proberen hem op te vrolijken. Al moet je verdriet ook toelaten."
Van Drongelen was woensdag op weg naar de training van KV Mechelen toen hij in botsing kwam met een ander voertuig. De bestuurder van die auto is overleden. Van Drongelen raakte gewond en moest zich in een ziekenhuis laten behandelen. De Nederlandse politie heeft onderzoek naar de oorzaak van het ongeval gedaan. Volgens de woordvoerder van Union Berlin staat dus vast dat Van Drongelen geen schuld aan het ongeluk had.
Van Drongelen (23) debuteerde als prof bij Sparta Rotterdam en vertrok in 2017 naar Hamburger SV, dat hem vorig jaar aan Union Berlin verkocht. Hij speelde 18 duels voor Jong Oranje.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden