Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten

Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten

BERLIJN (ANP) - Voetballer Rick van Drongelen heeft geen ernstige verwondingen overgehouden aan een verkeersongeval. Hij heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten en had geen schuld aan het ongeluk woensdag, waarbij een dode viel. Dat vertelde een woordvoerder van 1. FC Union Berlin, de club die de Nederlander heeft verhuurd aan KV Mechelen.

"We hebben contact met hem", vertelde de woordvoerder tijdens een persconferentie voor het uitduel van zaterdag van zijn club met SC Freiburg. "Hij is erg verdrietig, maar we proberen hem op te vrolijken. Al moet je verdriet ook toelaten."

Van Drongelen was woensdag op weg naar de training van KV Mechelen toen hij in botsing kwam met een ander voertuig. De bestuurder van die auto is overleden. Van Drongelen raakte gewond en moest zich in een ziekenhuis laten behandelen. De Nederlandse politie heeft onderzoek naar de oorzaak van het ongeval gedaan. Volgens de woordvoerder van Union Berlin staat dus vast dat Van Drongelen geen schuld aan het ongeluk had.

Van Drongelen (23) debuteerde als prof bij Sparta Rotterdam en vertrok in 2017 naar Hamburger SV, dat hem vorig jaar aan Union Berlin verkocht. Hij speelde 18 duels voor Jong Oranje.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

9 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

9 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

9 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

9 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

10 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

10 uur geleden
Supportersvereniging Ajax distantieert zich van vuurwerkacties

AMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.

10 uur geleden