Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten

Voetballer Van Drongelen heeft ziekenhuis verlaten

BERLIJN (ANP) - Voetballer Rick van Drongelen heeft geen ernstige verwondingen overgehouden aan een verkeersongeval. Hij heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten en had geen schuld aan het ongeluk woensdag, waarbij een dode viel. Dat vertelde een woordvoerder van 1. FC Union Berlin, de club die de Nederlander heeft verhuurd aan KV Mechelen.

"We hebben contact met hem", vertelde de woordvoerder tijdens een persconferentie voor het uitduel van zaterdag van zijn club met SC Freiburg. "Hij is erg verdrietig, maar we proberen hem op te vrolijken. Al moet je verdriet ook toelaten."

Van Drongelen was woensdag op weg naar de training van KV Mechelen toen hij in botsing kwam met een ander voertuig. De bestuurder van die auto is overleden. Van Drongelen raakte gewond en moest zich in een ziekenhuis laten behandelen. De Nederlandse politie heeft onderzoek naar de oorzaak van het ongeval gedaan. Volgens de woordvoerder van Union Berlin staat dus vast dat Van Drongelen geen schuld aan het ongeluk had.

Van Drongelen (23) debuteerde als prof bij Sparta Rotterdam en vertrok in 2017 naar Hamburger SV, dat hem vorig jaar aan Union Berlin verkocht. Hij speelde 18 duels voor Jong Oranje.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

58 minuten geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

11 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

11 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

12 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

16 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

16 uur geleden