Voetballer Van Dijk tekent nieuw contract bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft een nieuw langdurig contract bij Liverpool getekend. De topclub uit de Premier League meldde dat de centrale verdediger "zijn toekomst aan Liverpool heeft verbonden", zonder expliciet te melden voor hoeveel jaar. Kort later toonde Van Dijk op Twitter een shirt van de club met 2025 als rugnummer.
"Ik ben hier heel erg trots op", zei de international van Oranje, die wegens een zware knieblessure het afgelopen seizoen nauwelijks speelde. "Mijn vrouw en kinderen en iedereen die met mij samenwerkt zijn dat ook. Hier spreekt heel veel vertrouwen uit."
"Sinds de dag dat ik bij Liverpool ben gekomen voel ik me gewaardeerd", aldus Van Dijk. "Door mijn ploeggenoten, de fans en de staf. Daardoor ben ik uitgegroeid tot een waardevolle speler voor deze club. Het afgelopen seizoen was er een om snel te vergeten, maar ook van deze tegenslagen heb ik geleerd. Ik heb er heel veel zin in om weer verder te gaan."
Terugkeer in de basis
Van Dijk kwam in januari 2018 over van Southampton. Hij speelde sindsdien 130 keer voor Liverpool en was goed voor 13 doelpunten. Met Van Dijk won Liverpool de Premier League, de Champions League, de UEFA Super Cup en de wereldbeker. In Nederland speelde hij alleen voor FC Groningen.
De verwachting is dat Van Dijk in de uitwedstrijd van Liverpool bij Norwich zaterdag terugkeert in de Premier League. Trainer Jürgen Klopp liet weten dat de Nederlander vrijwel zeker fit genoeg is voor een plaats in de basis. Vorig jaar oktober was hij voor het laatst actief in een officiële wedstrijd. Hij raakte in de derby tegen Everton geblesseerd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
8 uur geleden