Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer van Bournemouth besmet met coronavirus

Voetballer van Bournemouth besmet met coronavirus

BOURNEMOUTH (ANP) - Een speler van de Engelse voetbalclub Bournemouth is besmet met het coronavirus. De ploeg van Oranje-international Nathan Aké meldde dat één van de spelers bij de tweede testronde positief heeft getest. Bournemouth wil niet zeggen om wie het gaat.

De betreffende voetballer blijft in ieder geval een week in thuisisolatie en wordt dan opnieuw getest. De twintig clubs uit de Premier League zijn afgelopen week weer voorzichtig begonnen met trainen. Dat gebeurt voorlopig in kleine groepjes. Twee keer per week wordt iedereen getest.

De eerste testronde onder 748 spelers en stafleden leverde zes besmettingen op, waarvan de helft bij Watford (één speler, twee stafleden). Bij de tweede ronde kwamen daar nog twee positieve gevallen bij, bij twee verschillende clubs. Eén daarvan is bij Bournemouth, zo werd zondag duidelijk. In deze ronde zijn bijna duizend mensen getest.

De Premier League ligt stil sinds 13 maart. Het streven is de competitie ergens in juni te hervatten. Bournemouth staat net onder de degradatiestreep, op de achttiende plaats.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

40 minuten geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

3 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

3 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

4 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

4 uur geleden