Voetballer Simons (17) met Paris Saint-Germain naar Lens
PARIJS (ANP) - Aangezien maar liefst 7 spelers van Paris Saint-Germain vanwege besmetting met het coronavirus niet kunnen voetballen, maken 5 zeer jonge voetballers deel uit van de selectie voor de eerste competitiewedstrijd bij Lens. Onder hen bevindt zich de 17-jarige Nederlander Xavi Simons.
Verder gaat het om Arnaud Kalimuendo (18), Bandiougou Fadiga (19), Kays Ruiz (18) en Timothée Pembélé (18).
PSG begint wat later aan de competitie in eigen land, omdat de club in augustus nog de finale van de Champions League speelde. Op vakantie raakten echter veel spelers besmet, onder wie vedetten als Kylian Mbappé en Neymar.
Debuut in oefenwedstrijd
Simons verliet vorig jaar de jeugdopleiding van Barcelona voor het hoogste juniorenteam van PSG. In een oefenwedstrijd heeft hij inmiddels al gedebuteerd in de hoofdmacht van de Franse topclub. Hij speelde echter nog niet in Ligue 1. Ook Mitchel Bakker, international van Jong Oranje, is van de partij bij PSG.
De wedstrijd Lens - Paris Saint-Germain is donderdagavond (21.00 uur).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
15 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
2 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
5 uur geleden