
Voetballer Simons (17) met Paris Saint-Germain naar Lens
PARIJS (ANP) - Aangezien maar liefst 7 spelers van Paris Saint-Germain vanwege besmetting met het coronavirus niet kunnen voetballen, maken 5 zeer jonge voetballers deel uit van de selectie voor de eerste competitiewedstrijd bij Lens. Onder hen bevindt zich de 17-jarige Nederlander Xavi Simons.
Verder gaat het om Arnaud Kalimuendo (18), Bandiougou Fadiga (19), Kays Ruiz (18) en Timothée Pembélé (18).
PSG begint wat later aan de competitie in eigen land, omdat de club in augustus nog de finale van de Champions League speelde. Op vakantie raakten echter veel spelers besmet, onder wie vedetten als Kylian Mbappé en Neymar.
Debuut in oefenwedstrijd
Simons verliet vorig jaar de jeugdopleiding van Barcelona voor het hoogste juniorenteam van PSG. In een oefenwedstrijd heeft hij inmiddels al gedebuteerd in de hoofdmacht van de Franse topclub. Hij speelde echter nog niet in Ligue 1. Ook Mitchel Bakker, international van Jong Oranje, is van de partij bij PSG.
De wedstrijd Lens - Paris Saint-Germain is donderdagavond (21.00 uur).
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Xabi Alonso heeft zijn vertrek bij Bayer Leverkusen bevestigd. De Spaanse oefenmeester deed dat tijdens de persconferentie voor het competitieduel met Borussia Dortmund.
4 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Eredivisieclub AZ heeft het contract van trainer Maarten Martens opengebroken en verlengd tot de zomer van 2028. De Alkmaarders laten ook weten dat de overige stafleden langer blijven, onder wie assistenten Kenneth Goudmijn, Jan Sierksma en Robert Franssen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
4 uur geleden