Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Semedo aangeklaagd voor verkrachting 17-jarig meisje

Voetballer Semedo aangeklaagd voor verkrachting 17-jarig meisje

ATHENE (ANP/AFP) - Voetballer Ruben Semedo van de Griekse kampioen Olympiakos is in Athene voorgeleid aan een openbaar aanklager op verdenking van verkrachting van een 17-jarig meisje. De 27-jarige centrale verdediger was een dag eerder gearresteerd, nadat het meisje aan de politie had verklaard dat hij en een 40-jarige Nigeriaan haar naar zijn huis hadden meegenomen en haar daar hadden verkracht.

De advocaat van Semedo heeft verklaard dat de Portugese voetballer de beschuldiging ontkent. "Mijn cliënt beweert ook dat de vrouw 19 jaar is." Volgens de advocaat maakten Semedo en het vermeende slachtoffer deel uit van een groep die vijftien uur bij elkaar was en is het ondenkbaar dat ze betrokken waren bij een dergelijk incident.

Olympiakos heeft nog niet gereageerd. Semedo speelt sinds 2019 bij de Griekse club. Daarvoor speelde hij bij het Spaanse Villarreal. In Spanje kwam de voetballer ook in aanraking met justitie die hem in 2018 aanklaagde voor een poging tot moord, diefstal en illegaal wapenbezit. Hij werd in Spanje veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. Die straf werd opgeschort, maar hij mag acht jaar het land niet in.

Meer uit Voetbal

Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

1 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

1 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

2 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

12 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

15 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

15 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

15 uur geleden