Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Semedo aangeklaagd voor verkrachting 17-jarig meisje

Voetballer Semedo aangeklaagd voor verkrachting 17-jarig meisje

ATHENE (ANP/AFP) - Voetballer Ruben Semedo van de Griekse kampioen Olympiakos is in Athene voorgeleid aan een openbaar aanklager op verdenking van verkrachting van een 17-jarig meisje. De 27-jarige centrale verdediger was een dag eerder gearresteerd, nadat het meisje aan de politie had verklaard dat hij en een 40-jarige Nigeriaan haar naar zijn huis hadden meegenomen en haar daar hadden verkracht.

De advocaat van Semedo heeft verklaard dat de Portugese voetballer de beschuldiging ontkent. "Mijn cliënt beweert ook dat de vrouw 19 jaar is." Volgens de advocaat maakten Semedo en het vermeende slachtoffer deel uit van een groep die vijftien uur bij elkaar was en is het ondenkbaar dat ze betrokken waren bij een dergelijk incident.

Olympiakos heeft nog niet gereageerd. Semedo speelt sinds 2019 bij de Griekse club. Daarvoor speelde hij bij het Spaanse Villarreal. In Spanje kwam de voetballer ook in aanraking met justitie die hem in 2018 aanklaagde voor een poging tot moord, diefstal en illegaal wapenbezit. Hij werd in Spanje veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. Die straf werd opgeschort, maar hij mag acht jaar het land niet in.

Meer uit Voetbal

AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

2 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

5 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

5 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

8 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

10 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

11 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

1 dag geleden