Voetballer Semedo aangeklaagd voor verkrachting 17-jarig meisje
ATHENE (ANP/AFP) - Voetballer Ruben Semedo van de Griekse kampioen Olympiakos is in Athene voorgeleid aan een openbaar aanklager op verdenking van verkrachting van een 17-jarig meisje. De 27-jarige centrale verdediger was een dag eerder gearresteerd, nadat het meisje aan de politie had verklaard dat hij en een 40-jarige Nigeriaan haar naar zijn huis hadden meegenomen en haar daar hadden verkracht.
De advocaat van Semedo heeft verklaard dat de Portugese voetballer de beschuldiging ontkent. "Mijn cliënt beweert ook dat de vrouw 19 jaar is." Volgens de advocaat maakten Semedo en het vermeende slachtoffer deel uit van een groep die vijftien uur bij elkaar was en is het ondenkbaar dat ze betrokken waren bij een dergelijk incident.
Olympiakos heeft nog niet gereageerd. Semedo speelt sinds 2019 bij de Griekse club. Daarvoor speelde hij bij het Spaanse Villarreal. In Spanje kwam de voetballer ook in aanraking met justitie die hem in 2018 aanklaagde voor een poging tot moord, diefstal en illegaal wapenbezit. Hij werd in Spanje veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. Die straf werd opgeschort, maar hij mag acht jaar het land niet in.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
5 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
5 uur geleden