Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Rodri waarschuwt voor staking om volle speelkalender

Voetballer Rodri waarschuwt voor staking om volle speelkalender

MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City-middenvelder Rodri heeft aangegeven dat voetballers kunnen gaan staken om het steeds vollere wedstrijdprogramma. "Ja, ik denk dat we daar dichtbij zijn", antwoordde de 28-jarige Spanjaard op de vraag of een staking tot de mogelijkheden behoorde.

"Als het zo doorgaat, dan hebben we geen andere keuze. Het is iets wat ons zorgen baart", zei Rodri tegen de pers, een dag voor de eerste Champions League-wedstrijd van Manchester City tegen Internazionale van woensdag.

In de nieuwe opzet van de Champions League spelen de ploegen in de eerste fase acht wedstrijden, twee duels meer dan vorig jaar. Ook de strijd om de wereldbeker voor clubteams, die Manchester City vorig seizoen won, heeft meer wedstrijden dan vroeger.

Liverpool-keeper Alisson sprak maandag soortgelijke woorden. "Niemand vraagt de spelers wat zij vinden van het toevoegen van wedstrijden. Misschien doet onze mening er niet toe, maar iedereen weet hoe wij denken over meer wedstrijden. Iedereen is dat beu", aldus de Braziliaan.

Meer uit Voetbal

Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

31 minuten geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

52 minuten geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

1 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

1 uur geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

1 uur geleden
Ajax begint met Regeer aan uitduel met NAC Breda

BREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.

1 uur geleden