Voetballer Rashica verruilt Werder Bremen voor Norwich City
NORWICH (ANP) - Voetballer Milot Rashica verruilt Werder Bremen voor Norwich City. De 24-jarige international van Kosovo en oud-speler van Vitesse tekende een contract van vier jaar bij de club die aan het einde van afgelopen seizoen promoveerde naar de Premier League.
Norwich maakte de transfersom niet bekend maar volgens Britse media betaalde de club 9,4 miljoen Britse pond (zo'n 11 miljoen euro) voor de aanvaller.
Werder haalde Rashica in januari 2018 op bij Vitesse waar de Kosovaar drie jaar had gespeeld. Hij scoorde in 100 wedstrijden 27 keer voor de club uit Bremen, die afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
21 uur geleden