Voetballer Rashford na blessure terug in Engelse selectie
LONDEN (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft Marcus Rashford opgeroepen voor de laatste twee kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap voetbal in Qatar, dat eind volgend jaar wordt gehouden. De aanvaller van Manchester United ontbrak de vorige keer vanwege een schouderblessure.
De jonge Jude Bellingham, woensdag met Borussia Dortmund nog tegenstander van Ajax in de Champions League, is ook weer opgeroepen. De van blessures herstelde verdedigers Harry Maguire en Trent Alexander-Arnold zijn weer terug.
De Engelsen, afgelopen zomer finalist op het Europees kampioenschap, spelen nog tegen Albaniƫ en San Marino. Ze staan bovenaan in hun groep, met 3 punten meer dan Polen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden