Voetballer Rashford alweer fit na knieblessure
MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford is alweer fit genoeg om woensdag met Manchester United in de Premier League tegen Sheffield United te voetballen. "Hij heeft getraind en maakt deel uit van de selectie", zegt coach Ole Gunnar Solskjaer.
Afgelopen weekeinde raakte Rashford geblesseerd aan een knie in het gewonnen duel in de FA Cup met Liverpool. De zorgen waren dusdanig groot dat in het ziekenhuis een scan werd gemaakt. "Hij verdraaide zijn knie een beetje", aldus Solskjaer. "Gelukkig bleek er weinig aan de hand."
Manchester United is de koploper van de Premier League. Ook daar stond Solksjaer bij stil, mede vanwege het recente ontslag van Chelsea-trainer Frank Lampard. "Sinds ik hier ben hebben we ook mindere periodes gekend. De leiding is echter steeds achter me blijven staan. Daar ben ik dankbaar voor. We hebben altijd de lange termijn in de gaten gehouden. Mentaal zijn we in mindere periodes overeind gebleven. De top van Manchester United heeft sterk leiderschap getoond."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geleden