
Voetballer Rashford alweer fit na knieblessure
MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford is alweer fit genoeg om woensdag met Manchester United in de Premier League tegen Sheffield United te voetballen. "Hij heeft getraind en maakt deel uit van de selectie", zegt coach Ole Gunnar Solskjaer.
Afgelopen weekeinde raakte Rashford geblesseerd aan een knie in het gewonnen duel in de FA Cup met Liverpool. De zorgen waren dusdanig groot dat in het ziekenhuis een scan werd gemaakt. "Hij verdraaide zijn knie een beetje", aldus Solskjaer. "Gelukkig bleek er weinig aan de hand."
Manchester United is de koploper van de Premier League. Ook daar stond Solksjaer bij stil, mede vanwege het recente ontslag van Chelsea-trainer Frank Lampard. "Sinds ik hier ben hebben we ook mindere periodes gekend. De leiding is echter steeds achter me blijven staan. Daar ben ik dankbaar voor. We hebben altijd de lange termijn in de gaten gehouden. Mentaal zijn we in mindere periodes overeind gebleven. De top van Manchester United heeft sterk leiderschap getoond."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.
12 uur geleden