Voetballer Rashford alweer fit na knieblessure
MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford is alweer fit genoeg om woensdag met Manchester United in de Premier League tegen Sheffield United te voetballen. "Hij heeft getraind en maakt deel uit van de selectie", zegt coach Ole Gunnar Solskjaer.
Afgelopen weekeinde raakte Rashford geblesseerd aan een knie in het gewonnen duel in de FA Cup met Liverpool. De zorgen waren dusdanig groot dat in het ziekenhuis een scan werd gemaakt. "Hij verdraaide zijn knie een beetje", aldus Solskjaer. "Gelukkig bleek er weinig aan de hand."
Manchester United is de koploper van de Premier League. Ook daar stond Solksjaer bij stil, mede vanwege het recente ontslag van Chelsea-trainer Frank Lampard. "Sinds ik hier ben hebben we ook mindere periodes gekend. De leiding is echter steeds achter me blijven staan. Daar ben ik dankbaar voor. We hebben altijd de lange termijn in de gaten gehouden. Mentaal zijn we in mindere periodes overeind gebleven. De top van Manchester United heeft sterk leiderschap getoond."
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
15 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
15 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
23 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
1 dag geleden