Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Ramos niet met Spanje naar Europees kampioenschap

Voetballer Ramos niet met Spanje naar Europees kampioenschap

MADRID (ANP) - Sergio Ramos (35) gaat niet met Spanje naar het Europees kampioenschap voetbal, dat over enkele weken begint. De centrale verdediger van Real Madrid is onvoldoende hersteld van een blessure, die hem ook bij zijn club al enige tijd aan de kant houdt.

Ramos geldt als één van de steunpilaren in de selectie van bondscoach Luis Enrique. De 180-voudig international is ook de aanvoerder van de nationale ploeg. Door het wegvallen van Ramos maakt geen enkele speler van Real Madrid deel uit van de groep.

"Sergio heeft een te lange periode niet kunnen spelen of trainen", zei Luis Enrique. "Het was geen makkelijke beslissing voor mij. Ik heb hem gebeld en dat was moeilijk. Ik voel me er slecht bij. Sergio is een fantastische prof, we hadden hem er allemaal heel graag bij gehad."

Meniscusblessure

Ramos heeft sinds begin dit jaar een scheur in de meniscus, enkele spierblessures en een coronabesmetting gehad. Luis Enrique verwacht echter dat hij het volgend seizoen nog wel terugkomt bij Spanje. "Ik denk dat hij in de toekomst nog veel voor ons kan betekenen."

De speler zelf was niet verrast. "Het doet me pijn dat ik niet in staat ben mijn club en mijn land te helpen. Maar op dit moment is de beste optie om nog rust te nemen. Hoe vervelend deze beslissing ook is, er was geen andere keus. Ik wil nu eerst volledig herstellen en volgend seizoen sterk terugkomen, zoals ik dat vaker heb gedaan. Ik heb daar alle vertrouwen in. De komende weken zet ik mij in als supporter van Spanje. Ik wens mijn teamgenoten alle succes."

Laporte

Luis Enrique nam Aymeric Laporte, de verdediger van Manchester City, wel op in zijn selectie. Laporte kwam in het verleden uit voor de Franse jeugdelftallen. Luis Enrique koos er bovendien voor slechts 24 spelers op te nemen in zijn selectie. De UEFA staat er, vanwege mogelijke problemen rond besmettingen met het coronavirus, 26 toe.

Spanje speelt op het Europees kampioenschap de eerste wedstrijd op 14 juni tegen Zweden. Daarna volgen in de groepsfase wedstrijden tegen Polen (19 juni) en Slowakije (23 juni). De drie duels worden in Sevilla gespeeld.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

48 minuten geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

2 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

3 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

4 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

18 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

18 uur geleden