Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Pröpper keert terug bij PSV

Voetballer Pröpper keert terug bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Voetballer Davy Pröpper keert terug bij PSV. De Eindhovense club neemt de 29-jarige middenvelder over van Brighton & Hove Albion uit de Premier League, dat hem in 2017 naar Engeland haalde. Pröpper tekent bij PSV een contract tot 2023.

"Ik heb veel zin in de uitdaging die voor me ligt", laat Pröpper weten. "Ik heb een aantal mooie jaren in Engeland achter de rug, waar ik door weerstand ben gegroeid als speler. In het afgelopen seizoen merkte ik dat ik graag wilde terugkeren naar Nederland. Toen ik de knoop had doorgehakt, was er voor mij maar één optie denkbaar."

Pröpper is na Joël Drommel, André Ramalho, Phillipp Mwene en Marco van Ginkel de vijfde aanwinst van PSV deze zomer. Directeur voetbalzaken John de Jong maakte zich hard voor de komst van de ervaren middenvelder en is blij dat het gelukt is. "Enige tijd geleden hebben we onze interesse naar Davy uitgesproken, ik wist dat hij de wens had om terug te keren naar Nederland. Davy wil graag onderdeel uitmaken van de toekomst van PSV", aldus De Jong.

Pröpper, die al van 2015 tot 2017 bij PSV voetbalde, raakte afgelopen najaar geblesseerd bij Brighton. Na zijn revalidatie kwam de middenvelder nog maar weinig voor in de plannen van coach Graham Potter. Hij speelde in het afgelopen seizoen in slechts zeven competitiewedstrijden.

Meer uit Voetbal

Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB volgens NAC bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

9 minuten geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

13 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

13 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

13 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

14 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

17 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

17 uur geleden