Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Pogba voorlopig geschorst na dopingovertreding

Voetballer Pogba voorlopig geschorst na dopingovertreding

TURIJN (ANP) - De Franse international Paul Pogba van Juventus is voorlopig geschorst vanwege een overtreding van de dopingregels. Dat heeft het Italiaanse antidopingbureau NADO bekendgemaakt. "Op voorstel van de antidopingaanklager is Paul Pogba voorlopig geschorst", meldde de instantie. De middenvelder heeft positief getest op testosteron, een spierversterkend middel.

Het NADO meldt dat bij de middenvelder bij een dopingcontrole "niet-endogene testosteronmetabolieten" zijn aangetroffen. Dat gebeurde bij een controle na het duel met Udinese, op de openingsdag van dit seizoen van de Serie A. Juventus won de wedstrijd met 3-0, Pogba zat de hele wedstrijd op de bank.

Pogba (30) keerde in 2022 terug bij Juventus na een verblijf van zes seizoenen bij Manchester United. Door langdurig blessureleed speelde hij het afgelopen seizoen slechts zes competitieduels mee. Ook miste hij met Frankrijk het WK in Qatar. Dit seizoen kwam hij bij zijn club twee keer als invaller in actie.

Juventus bevestigde de schorsing in een korte verklaring. "De club behoudt zich het recht voor om de volgende procedurele stappen te overwegen", aldus de voetbalclub uit Turijn.

Meer uit Voetbal

Doelman Koeman verlengt contract bij Telstar

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.

4 uur geleden
Voormalig Spaans international Cazorla (41) stopt

MADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.

4 uur geleden
Van Gaal stopt als adviseur van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

5 uur geleden
Engelse bondscoach roept ouders op: laat kinderen WK kijken

ATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.

8 uur geleden
Gueye stopt bij Senegal zolang technische staf aanblijft

SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.

8 uur geleden
België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

20 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

20 uur geleden