Voetballer Pogba test positief op coronavirus
PARIJS (ANP) - Topvoetballer Paul Pogba van Manchester United heeft positief getest op het coronavirus. Dit heeft Didier Deschamps, bondscoach van het Franse nationale elftal, laten weten. Deschamps heeft de middenvelder daarom in zijn selectie voor de komende wedstrijden in de Nations League vervangen door Eduardo Camavinga.
De eerste wedstrijd van Manchester United in de Premier League is op 19 september tegen Crystal Palace. Mogelijk is Pogba dan weer van de partij.
Deschamps moet ook Tanguy Ndombele buiten de groep laten. De speler van Tottenham Hotspur testte eveneens positief op het virus. Hij is net als Pogba in afzondering gegaan.
Camavinga, speler van Rennes en nog net geen 18 jaar, debuteert in de selectie van de wereldkampioen. Ook Houssem Aouar (Lyon) en Dayot Upamecano (RB Leipzig) werden voor de eerste keer opgeroepen. Frankrijk speelt de komende maand tegen Zweden en Kroatië.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden