Voetballer Pogba test positief op coronavirus
PARIJS (ANP) - Topvoetballer Paul Pogba van Manchester United heeft positief getest op het coronavirus. Dit heeft Didier Deschamps, bondscoach van het Franse nationale elftal, laten weten. Deschamps heeft de middenvelder daarom in zijn selectie voor de komende wedstrijden in de Nations League vervangen door Eduardo Camavinga.
De eerste wedstrijd van Manchester United in de Premier League is op 19 september tegen Crystal Palace. Mogelijk is Pogba dan weer van de partij.
Deschamps moet ook Tanguy Ndombele buiten de groep laten. De speler van Tottenham Hotspur testte eveneens positief op het virus. Hij is net als Pogba in afzondering gegaan.
Camavinga, speler van Rennes en nog net geen 18 jaar, debuteert in de selectie van de wereldkampioen. Ook Houssem Aouar (Lyon) en Dayot Upamecano (RB Leipzig) werden voor de eerste keer opgeroepen. Frankrijk speelt de komende maand tegen Zweden en Kroatië.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
18 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
18 uur geleden