Voetballer Pogba test positief op coronavirus
PARIJS (ANP) - Topvoetballer Paul Pogba van Manchester United heeft positief getest op het coronavirus. Dit heeft Didier Deschamps, bondscoach van het Franse nationale elftal, laten weten. Deschamps heeft de middenvelder daarom in zijn selectie voor de komende wedstrijden in de Nations League vervangen door Eduardo Camavinga.
De eerste wedstrijd van Manchester United in de Premier League is op 19 september tegen Crystal Palace. Mogelijk is Pogba dan weer van de partij.
Deschamps moet ook Tanguy Ndombele buiten de groep laten. De speler van Tottenham Hotspur testte eveneens positief op het virus. Hij is net als Pogba in afzondering gegaan.
Camavinga, speler van Rennes en nog net geen 18 jaar, debuteert in de selectie van de wereldkampioen. Ook Houssem Aouar (Lyon) en Dayot Upamecano (RB Leipzig) werden voor de eerste keer opgeroepen. Frankrijk speelt de komende maand tegen Zweden en Kroatië.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
20 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
37 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
6 uur geledenTORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.
8 uur geledenATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
10 uur geledenARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
11 uur geleden