Voetballer Pogba test positief op coronavirus
PARIJS (ANP) - Topvoetballer Paul Pogba van Manchester United heeft positief getest op het coronavirus. Dit heeft Didier Deschamps, bondscoach van het Franse nationale elftal, laten weten. Deschamps heeft de middenvelder daarom in zijn selectie voor de komende wedstrijden in de Nations League vervangen door Eduardo Camavinga.
De eerste wedstrijd van Manchester United in de Premier League is op 19 september tegen Crystal Palace. Mogelijk is Pogba dan weer van de partij.
Deschamps moet ook Tanguy Ndombele buiten de groep laten. De speler van Tottenham Hotspur testte eveneens positief op het virus. Hij is net als Pogba in afzondering gegaan.
Camavinga, speler van Rennes en nog net geen 18 jaar, debuteert in de selectie van de wereldkampioen. Ook Houssem Aouar (Lyon) en Dayot Upamecano (RB Leipzig) werden voor de eerste keer opgeroepen. Frankrijk speelt de komende maand tegen Zweden en Kroatië.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.
2 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
3 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.
5 uur geledenORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
17 uur geleden