Voetballer Pepe valt geblesseerd af bij Portugese selectie
LISSABON (ANP) - Voetballer Pepe is niet beschikbaar voor de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden van Portugal. De 40-jarige veteraan heeft last van een beenblessure. De verdediger deed afgelopen weekend ook niet mee in het duel van zijn club FC Porto met Sporting Braga.
De nieuwe bondscoach Roberto Martinez, die de afgelopen jaren de nationale ploeg van België onder zijn hoede had, had Pepe wel opgenomen in zijn selectie. Volgens de Portugese medische staf kan de verdediger echter niet meedoen. Portugal speelt donderdag tegen Liechtenstein en drie dagen later tegen Luxemburg.
Cristiano Ronaldo zit wel bij de selectie, ondanks zijn teleurstellende optreden bij het WK in Qatar. De 38-jarige aanvaller speelt sinds begin dit jaar bij Al-Nassr in Saudi-Arabië. Martinez gaf aan dat hij alle spelers wil leren kennen en dat Ronaldo na al zijn inzet voor de nationale ploeg respect verdient.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
8 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
39 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
53 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
2 uur geleden