Voetballer Pepe valt geblesseerd af bij Portugese selectie
LISSABON (ANP) - Voetballer Pepe is niet beschikbaar voor de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden van Portugal. De 40-jarige veteraan heeft last van een beenblessure. De verdediger deed afgelopen weekend ook niet mee in het duel van zijn club FC Porto met Sporting Braga.
De nieuwe bondscoach Roberto Martinez, die de afgelopen jaren de nationale ploeg van Belgiƫ onder zijn hoede had, had Pepe wel opgenomen in zijn selectie. Volgens de Portugese medische staf kan de verdediger echter niet meedoen. Portugal speelt donderdag tegen Liechtenstein en drie dagen later tegen Luxemburg.
Cristiano Ronaldo zit wel bij de selectie, ondanks zijn teleurstellende optreden bij het WK in Qatar. De 38-jarige aanvaller speelt sinds begin dit jaar bij Al-Nassr in Saudi-Arabiƫ. Martinez gaf aan dat hij alle spelers wil leren kennen en dat Ronaldo na al zijn inzet voor de nationale ploeg respect verdient.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
13 uur geleden