Voetballer Nelom twee jaar langer bij Willem II
TILBURG (ANP) - Miquel Nelom heeft zijn aflopende contract bij Willem II tot de zomer van 2022 verlengd. De 29-jarige verdediger speelde het afgelopen seizoen 18 duels voor de club uit Tilburg. Hij voetbalde eerder voor Excelsior, Feyenoord, Sparta en het Schotse Hibernian.
"Ik ben aan het begin van het seizoen teruggekomen naar Nederland om het plezier in het spel terug te vinden", vertelt Nelom op de website van zijn club uit Tilburg. "Dat is bij Willem II zeker gelukt. Ik heb het hier goed naar mijn zin, ook omdat we een mooi seizoen gedraaid hebben. Al blijft het jammer dat we het niet af konden maken. Volgend seizoen willen we dat een goed vervolg geven en ik kijk ernaar uit om met Willem II Europees voetbal te spelen."
Nelom kwam twee keer voor het Nederlands elftal uit.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - In 2025 is er met 86.158 internationale voetbaltransfers een nieuw record gevestigd. Dat staat in het Global Transfer Report dat wereldvoetbalbond FIFA woensdag publiceerde. Het gaat om internationale transfers in het mannen- en vrouwenprofvoetbal en om transfers bij de amateurs.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
1 dag geleden