Voetballer Mendy vrijgesproken van verkrachting en aanranding
LONDEN (ANP) - Voetballer Benjamin Mendy is vrijdag door een Britse rechtbank opnieuw vrijgesproken van verkrachting en aanranding. De 28-jarige Fransman, die met zijn land in 2018 de wereldtitel won, stond een kleine drie weken geleden terecht voor twee nieuwe aanklachten. Dat was vijf maanden nadat de rechter de voormalig speler van Manchester City vrijsprak van zes aanklachten van verkrachting en één van aanranding.
Mendy speelde sinds 2017 voor Manchester City. Hij kwam sinds de verdenkingen in augustus 2021 niet meer in actie voor de winnaar van de Champions League. Zijn contract bij City liep eind juni af en werd niet verlengd.
Mendy heeft in het proces altijd ontkend ooit een vrouw tot seks te hebben gedwongen. Hij hield vol dat de vrouwen instemden.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
38 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
2 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
12 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
12 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
15 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
16 uur geleden