Voetballer Malen twijfelgeval voor bekerduel van Dortmund
DORTMUND (ANP) - Het is twijfelachtig of Donyell Malen dinsdag met Borussia Dortmund in de Duitse beker tegen FC Ingolstadt kan spelen. De oud-PSV'er, international van Nederland, heeft last van een darminfectie. Malen speelde het afgelopen weekeinde in de competitie nog wel mee tegen Bielefeld. Hij werd na ruim een uur gewisseld.
"Het goede nieuws is dat er tegen Bielefeld verder niemand geblesseerd is geraakt", zei trainer Marco Rose in aanloop naar het bekerduel met de club uit de tweede Bundesliga. "We hadden gehoopt dat enkele spelers die al een tijdje niet fit zijn nu terug konden keren. Helaas is dat niet het geval. De personele problemen blijven daarom groot voor ons."
Dortmund, in de Bundesliga tweede achter Bayern München, verloor vorige week met ruime cijfers in de Champions League van Ajax. Onder meer de Noorse spits Erling Haaland ontbreekt voorlopig nog bij Dortmund.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
5 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
5 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
9 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
10 uur geleden