Voetballer Lyon valt flauw op het veld
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft in de Franse competitie een overwinning geboekt op Toulouse, maar na afloop ging het vooral over Martin Terrier. De Franse aanvaller zakte na zo'n 20 minuten ineens in elkaar, zonder dat er een tegenstander in de buurt was. Het leidde tot heel wat paniek op het veld.
Terrier werd minutenlang behandeld en ging per brancard van het veld. Nog tijdens de wedstrijd maakte Lyon bekend dat de 22-jarige Fransman te maken had met een snel dalende bloeddruk. Hij viel daardoor flauw. "Onze speler is nu weer bij kennis, het gaat goed met hem", meldde de Franse voetbalclub.
Lyon won het duel met Toulouse met 3-0. Karl Toko Ekambi, de vervanger van Terrier, tekende voor de laatste treffer. Kenny Tete bleef op de bank bij Lyon, dat zonder de zwaar geblesseerde Memphis Depay is opgeklommen naar de subtop van de Ligue 1.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
13 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
13 uur geleden