Voetballer Lyon valt flauw op het veld
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft in de Franse competitie een overwinning geboekt op Toulouse, maar na afloop ging het vooral over Martin Terrier. De Franse aanvaller zakte na zo'n 20 minuten ineens in elkaar, zonder dat er een tegenstander in de buurt was. Het leidde tot heel wat paniek op het veld.
Terrier werd minutenlang behandeld en ging per brancard van het veld. Nog tijdens de wedstrijd maakte Lyon bekend dat de 22-jarige Fransman te maken had met een snel dalende bloeddruk. Hij viel daardoor flauw. "Onze speler is nu weer bij kennis, het gaat goed met hem", meldde de Franse voetbalclub.
Lyon won het duel met Toulouse met 3-0. Karl Toko Ekambi, de vervanger van Terrier, tekende voor de laatste treffer. Kenny Tete bleef op de bank bij Lyon, dat zonder de zwaar geblesseerde Memphis Depay is opgeklommen naar de subtop van de Ligue 1.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
23 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
1 dag geleden