Voetballer Lovren stopt als international van Kroatië
ZAGREB (ANP) - De Kroatische voetballer Dejan Lovren heeft zijn loopbaan als international beëindigd, meldt hij via Twitter. De 33-jarige verdediger van Olympique Lyon kwam 78 keer uit voor zijn land.
Lovren eindigde met Kroatië als tweede op het WK van 2018 na de verloren finale tegen Frankrijk (2-4). Twee maanden geleden veroverde de ploeg brons op het WK in Qatar. De verdediger was basisspeler tijdens de eerste zes wedstrijden van het toernooi in Qatar en zag alleen geen speeltijd tijdens de wedstrijd om de derde plaats tegen Marokko (2-1).
Lovren speelde tussen 2014 en 2020 voor Liverpool, waarna hij naar Zenit Sint-Petersburg verhuisde. Begin januari keerde hij terug bij Olympique Lyon, de ploeg waar hij tussen 2010 en 2013 ook al onder contract stond.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.
23 minuten geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.
33 minuten geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - De voetballers van Zuid-Afrika hebben door visumproblemen vertraging opgelopen bij hun reis naar Mexico, waar ze de openingswedstrijd van het WK voetbal spelen. Zuid-Afrika speelt op 11 juni het eerste duel met gastland Mexico, dat het toernooi organiseert met de Verenigde Staten en Canada.
52 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft volledig deelgenomen aan de eerste groepstraining van het Nederlands elftal voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De topscorer aller tijden van Oranje oefende voor 1500 toeschouwers in Zeist.
1 uur geledenGLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
2 uur geledenPASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
4 uur geleden