Voetballer Locadia geselecteerd voor nationale team Curaçao
WILLEMSTAD (ANP) - Aanvaller Jürgen Locadia is opgenomen in de nationale selectie van Curaçao voor de kwalificatiewedstrijden voor de Gold Cup in juni. De 29-jarige speler van de Chinese club Guangzhou Mighty Lions speelde in het verleden voor Jong Oranje en werd ook geselecteerd voor het Nederlands elftal, maar tot een debuut bij Oranje kwam het niet. Hij stelt zich nu beschikbaar voor Curaçao.
Naast Locadia maken onder anderen Daijiro Chirino van PEC Zwolle en Richairo Zivkovic van FC Emmen deel uit van de selectie van bondscoach Remko Bicentini.
Curaçao speelt volgende maand in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi voor de Gold Cup in het Amerikaanse Fort Lauderdale tegen St. Kitts & Nevis. Bij winst volgt het duel met de winnaar van de ontmoeting tussen Frans-Guyana en Sint Maarten. Als Curaçao zich plaatst voor de Gold Cup komt het in een poule met Nicaragua, Jamaica en de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
3 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
7 uur geleden