
Voetballer Lewandowski doneert 1 miljoen euro
MÜNCHEN (ANP/BELGA) - Robert Lewandowski doneert een miljoen euro om de strijd tegen de verspreiding van het coronavirus aan te gaan. Dat heeft de Poolse aanvaller van Bayern München aan Duitse media gemeld.
"We zijn ons allemaal bewust van de moeilijke situatie. Momenteel speelt iedereen in hetzelfde team. We moeten in deze strijd sterk zijn en als we kunnen iemand helpen. Toon verantwoordelijkheid en volg de instructies", zei de 31-jarige Lewandowski.
Veel sporters dragen financieel bij in deze moeilijke tijd, ook voor de sportwereld. Zo maakte de Franse basketballer Rudy Gobert van Utah Jazz al een half miljoen Amerikaanse dollar over. De FIFA maakte bekend zelfs een bedrag van 10 miljoen dollar te doneren aan wereldgezondheidsorganisatie WHO.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft op eigen veld dankzij een doelpunt in de extra tijd stadgenoot Sparta Rotterdam met 2-1 verslagen. De Ier Troy Parrott trof op de rand van buitenspel doel. Excelsior passeerde daardoor met 12 punten uit zeven duels Sparta op de ranglijst.
30 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft tegen PEC Zwolle de derde seizoenszege geboekt. De ploeg van coach John Lammers won de strijd tussen de twee Overijsselse ploegen met 2-1 dankzij twee treffers van Emil Hansson.
33 minuten geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie leidt dinsdagavond de wedstrijd in de Champions League tussen Internazionale en Benfica. De scheidsrechter krijgt assistentie van Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is de vierde official.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Union is voorlopig koploper in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De club uit Brussel versloeg in het eigen Stade Joseph Marien in deelgemeente Vorst Charleroi met 3-1. Union heeft nu 19 punten uit negen duels. AA Gent kan nog passeren als het zondagavond wint bij RWDM.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB verwacht de komende dagen duidelijkheid over wat moet gebeuren met het restant van de wedstrijd tussen RKC Waalwijk en Ajax. Het duel werd zaterdagavond gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen in de 84e minuut op het veld buiten bewustzijn raakte nadat hij in botsing was gekomen met Ajax-aanvaller Brian Brobbey. De bezoekers uit Amsterdam stonden met 3-2 voor.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Vitesse heeft na vijf nederlagen eindelijk weer een duel gewonnen in de Eredivisie. Dat gebeurde uitgerekend in Nijmegen bij NEC, waar de Gelderse derby in een 3-1-overwinning voor de Arnhemmers eindigde. Na de tweede treffer van Vitesse, één minuut voor het einde van de officiële speeltijd, moest het duel tijdelijk worden stilgelegd nadat er voorwerpen vanaf de tribunes op het veld waren gegooid.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Het Eredivisieduel tussen NEC en Vitesse is tijdelijk gestaakt nadat er vanaf een tribune een plastic flesje op het veld was gegooid. Dat gebeurde kort nadat Vitesse in de 89e minuut op voorsprong was gekomen: 1-2.
2 uur geleden