Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Lainer hoopt op snelle terugkeer na kankerdiagnose

Voetballer Lainer hoopt op snelle terugkeer na kankerdiagnose

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Voetballer Stefan Lainer heeft de hoop op een snelle terugkeer nog niet opgegeven. Dat zei de 30-jarige Oostenrijkse verdediger van Borussia Mönchengladbach, bij wie vorige maand lymfeklierkanker werd geconstateerd, in een video op de sociale media van de club.

"Ik zal ervoor vechten. Het is niet zo makkelijk geweest de laatste weken, maar ik heb veel vertrouwen", zei Lainer, die de fans bedankte voor hun steun. "Dat is erg waardevol geweest na deze schokkende diagnose."

Lainer speelt sinds 2019 in Mönchengladbach. Eerder kwam de international onder meer vier jaar uit voor Red Bull Salzburg.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

2 minuten geleden
Dortmund houdt druk op Bayern dankzij late zege op Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.

19 minuten geleden
Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

1 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

2 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

5 uur geleden
Aanvaller Pléa van PSV wacht nieuwe operatie

EINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.

5 uur geleden
Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

8 uur geleden