Voetballer Kroos maakt comeback bij Duits elftal
BERLIJN (ANP) - Voetballer Toni Kroos maakt een comeback bij de Duitse nationale ploeg. Dat heeft de 34-jarige middenvelder van Real Madrid bekendgemaakt via Instagram.
"Mensen, kort maar krachtig: ik speel vanaf maart weer voor Duitsland", schreef hij. "Waarom? Omdat ik ben gevraagd door de bondscoach, ik heb er zin in en ik weet zeker dat er veel meer mogelijk is met het team op het EK dan de meeste mensen op dit moment geloven."
De eerstvolgende wedstrijd die voor de Duitsers op het programma staat is een vriendschappelijke interland tegen Frankrijk op 23 maart.
Kroos nam na het EK van 2021 afscheid bij het nationale elftal van Duitsland. Hij speelde 106 interlands en maakte in 2014 deel uit van de Duitse ploeg die wereldkampioen werd. Nu keert hij precies op tijd terug voor het EK in Duitsland, dat op 14 juni van start gaat. Duitsland begint dat toernooi met een wedstrijd tegen Schotland in München.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
23 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden