Voetballer Kean terug bij Juventus
TURIJN (ANP) - Voetballer Moise Kean keert terug bij Juventus. De Italiaanse club huurt de 21-jarige aanvaller van Everton. Kean speelde in de jeugd al bij Juventus.
In 2016 maakte hij zijn debuut in de Serie A. Met 17 jaar en 88 dagen werd hij daarna in de wedstrijd tegen Bologna de jongste doelpuntenmaker voor Juventus in de competitie. De club verhuurde hem in het seizoen 2017-2018 aan Verona. In 2019 verkocht Juventus hem aan Everton. Door de Engelsen werd hij weer verhuurd aan Paris Saint-Germain.
Na het vertrek van Cristiano Ronaldo keert Kean terug naar Juventus. De Italianen huren hem voor 7 miljoen euro voor twee seizoenen. In het huurcontract heeft Juventus een optie tot koop bedongen en kan de club hem definitief overnemen voor 28 miljoen euro. Kean wordt ploeggenoot van international Matthijs de Ligt.
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP/AFP) - Aanvaller Khvicha Kvaratskhelia van Paris Saint-Germain is in Doha geopereerd aan de kruisband van zijn rechterknie. De Champions League-winnaar meldde dat de ingreep succesvol is verlopen.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft voorlopig aan als coach van Manchester United. Britse media als BBC en Sky Sports melden dat de 45-jarige oud-speler de kans krijgt om de prestaties te verbeteren bij de Engelse club, die een dramatische start van het seizoen doormaakt. United is al acht wedstrijden op rij zonder overwinning en staat zestiende in de Premier League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/BELGA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is aan de beterende hand. Dat heeft zijn assistent Aaron Danks dinsdag gezegd op de persconferentie in de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen 1.FC Magdeburg woensdag. De Belgische trainer werd afgelopen vrijdag onwel en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Hij had in de week ervoor last gehad van een virusinfectie.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.
17 uur geleden