Voetballer Kean terug bij Juventus
TURIJN (ANP) - Voetballer Moise Kean keert terug bij Juventus. De Italiaanse club huurt de 21-jarige aanvaller van Everton. Kean speelde in de jeugd al bij Juventus.
In 2016 maakte hij zijn debuut in de Serie A. Met 17 jaar en 88 dagen werd hij daarna in de wedstrijd tegen Bologna de jongste doelpuntenmaker voor Juventus in de competitie. De club verhuurde hem in het seizoen 2017-2018 aan Verona. In 2019 verkocht Juventus hem aan Everton. Door de Engelsen werd hij weer verhuurd aan Paris Saint-Germain.
Na het vertrek van Cristiano Ronaldo keert Kean terug naar Juventus. De Italianen huren hem voor 7 miljoen euro voor twee seizoenen. In het huurcontract heeft Juventus een optie tot koop bedongen en kan de club hem definitief overnemen voor 28 miljoen euro. Kean wordt ploeggenoot van international Matthijs de Ligt.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
23 uur geleden