Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Kean terug bij Juventus

Voetballer Kean terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Voetballer Moise Kean keert terug bij Juventus. De Italiaanse club huurt de 21-jarige aanvaller van Everton. Kean speelde in de jeugd al bij Juventus.

In 2016 maakte hij zijn debuut in de Serie A. Met 17 jaar en 88 dagen werd hij daarna in de wedstrijd tegen Bologna de jongste doelpuntenmaker voor Juventus in de competitie. De club verhuurde hem in het seizoen 2017-2018 aan Verona. In 2019 verkocht Juventus hem aan Everton. Door de Engelsen werd hij weer verhuurd aan Paris Saint-Germain.

Na het vertrek van Cristiano Ronaldo keert Kean terug naar Juventus. De Italianen huren hem voor 7 miljoen euro voor twee seizoenen. In het huurcontract heeft Juventus een optie tot koop bedongen en kan de club hem definitief overnemen voor 28 miljoen euro. Kean wordt ploeggenoot van international Matthijs de Ligt.

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

43 minuten geleden
PSV speelt bij start Champions League teleurstellend gelijk

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.

45 minuten geleden
Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

3 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

3 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

4 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

5 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

5 uur geleden