Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Kean terug bij Juventus

Voetballer Kean terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Voetballer Moise Kean keert terug bij Juventus. De Italiaanse club huurt de 21-jarige aanvaller van Everton. Kean speelde in de jeugd al bij Juventus.

In 2016 maakte hij zijn debuut in de Serie A. Met 17 jaar en 88 dagen werd hij daarna in de wedstrijd tegen Bologna de jongste doelpuntenmaker voor Juventus in de competitie. De club verhuurde hem in het seizoen 2017-2018 aan Verona. In 2019 verkocht Juventus hem aan Everton. Door de Engelsen werd hij weer verhuurd aan Paris Saint-Germain.

Na het vertrek van Cristiano Ronaldo keert Kean terug naar Juventus. De Italianen huren hem voor 7 miljoen euro voor twee seizoenen. In het huurcontract heeft Juventus een optie tot koop bedongen en kan de club hem definitief overnemen voor 28 miljoen euro. Kean wordt ploeggenoot van international Matthijs de Ligt.

Meer uit Voetbal

Oranje begint en eindigt in Nations League tegen Duitsland

NYON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Duitsland. Dat maakte de UEFA vrijdag bekend. Het duel staat op 24 september op het programma. Oranje sluit op 16 november de groepsfase af met het uitduel in Duitsland. Servië en Griekenland zijn de andere landen in de poule.

1 uur geleden
Ajax-directeur Geelen in Club Competitions Committee van UEFA

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax treedt toe tot de Club Competitions Committee van de UEFA. Dat maakte de Amsterdamse club bekend in een persbericht. De kandidatuur van Geelen (44) namens de European Football Clubs (EFC) is bekrachtigd door het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond.

1 uur geleden
Atlético Madrid overklast Barcelona met vier doelpunten voor rust

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.

12 uur geleden
Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

15 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

17 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

18 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

22 uur geleden