Voetballer Kadioglu debuteert bij Turkije met ruime overwinning
ISTANBUL (ANP) - Voetballer Ferdi Kadioglu heeft zijn debuut voor het Turks elftal afgesloten met een ruime overwinning. Turkije won in de Nations League C met 4-0 van Faeröer Eilanden.
Kadioglu, geboren Arnhemmer, kwam in de vertegenwoordigende jeugdelftallen voor Oranje uit en deed afgelopen jaar nog met Jong Oranje mee aan het EK, waar hij een basisplaats had in de halve finale tegen Duitsland.
De 22-jarige middenvelder van Fenerbahçe liet begin dit jaar weten dat hij voortaan voor Turkije wilde uitkomen. De oud-speler van NEC werd eind mei door bondscoach Stefan Kuntz geselecteerd voor deze serie interlands.
In de eerste wedstrijd van Turkije in de Nations League begon Kadioglu meteen in de basis en speelde de hele wedstrijd. De in Nederland geboren aanvaller Halil Dervisoglu speelde ook en maakte de 2-0. Hij werd in de tweede helft gewisseld. Feyenoorder Orkun Kökçü bleef op de bank. De andere doelpunten van Turkije werden gemaakt door Cengiz Ünder, Serdar Dursun en Merih Demiral.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden