Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Kadioglu debuteert bij Turkije met ruime overwinning

Voetballer Kadioglu debuteert bij Turkije met ruime overwinning

ISTANBUL (ANP) - Voetballer Ferdi Kadioglu heeft zijn debuut voor het Turks elftal afgesloten met een ruime overwinning. Turkije won in de Nations League C met 4-0 van Faeröer Eilanden.

Kadioglu, geboren Arnhemmer, kwam in de vertegenwoordigende jeugdelftallen voor Oranje uit en deed afgelopen jaar nog met Jong Oranje mee aan het EK, waar hij een basisplaats had in de halve finale tegen Duitsland.

De 22-jarige middenvelder van Fenerbahçe liet begin dit jaar weten dat hij voortaan voor Turkije wilde uitkomen. De oud-speler van NEC werd eind mei door bondscoach Stefan Kuntz geselecteerd voor deze serie interlands.

In de eerste wedstrijd van Turkije in de Nations League begon Kadioglu meteen in de basis en speelde de hele wedstrijd. De in Nederland geboren aanvaller Halil Dervisoglu speelde ook en maakte de 2-0. Hij werd in de tweede helft gewisseld. Feyenoorder Orkun Kökçü bleef op de bank. De andere doelpunten van Turkije werden gemaakt door Cengiz Ünder, Serdar Dursun en Merih Demiral.

Meer uit Voetbal

De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

28 minuten geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

9 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

9 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

9 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

11 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

12 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

12 uur geleden