Voetballer James valt opnieuw weg bij Chelsea
LONDEN (ANP) - Chelsea moet het de komende weken opnieuw stellen zonder Reece James. De 23-jarige verdediger liep dinsdag een knieblessure op tijdens de 2-0-overwinning op Bournemouth.
James viel in het competitieduel na 53 minuten uit. Nader onderzoek op woensdag wees uit dat hij mogelijk een maand buitenspel staat met de kwetsuur. De Engelse international maakte tegen Bournemouth juist zijn rentree, nadat hij in oktober een operatie had ondergaan aan hetzelfde gewricht. Hij miste daardoor het WK in Qatar.
"2022 is mijn zwaarste jaar ooit", verklaarde James op Twitter. "Het heeft natuurlijk een impact op mijn mentale gesteldheid, ik probeer er momenteel zo goed mogelijk mee om te gaan."
James speelde dit seizoen acht competitiewedstrijden voor Chelsea, de nummer 8 van de Premier League. De ploeg speelt zijn volgende wedstrijd op 1 januari tegen Nottingham Forest.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
53 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2.
3 uur geleden