Voetballer Ihattaren zegt op Instagram te werken aan terugkeer
TURIJN (ANP) - Mohamed Ihattaren wil proberen zijn voetballoopbaan weer op te pakken. Dat meldt de voetballer op Instagram, waar hij een filmpje plaatste waarin te zien is dat hij bij zijn club Juventus in het krachthonk bezig is.
"Wat ons definieert, is hoe we reageren op tegenslag", schrijft Ihattaren bij het filmpje.
De 21-jarige Utrechter werd ruim een week geleden aangehouden in Amsterdam omdat hij zou worden verdacht van het mishandelen van zijn ex-vriendin.
Problemen in privésfeer
Ihattaren kwam eerder uit voor PSV. Daar kwam de middenvelder geregeld in conflict met de toenmalige trainer Roger Schmidt en de clubleiding. Ajax huurde Ihattaren vervolgens van Juventus, maar wegens problemen in de privésfeer liep ook dat avontuur op niets uit. Ajax besloot de koopoptie in het contract niet te lichten.
Ihattaren heeft bij Juventus nog een contract tot de zomer van 2025.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
6 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.
7 uur geleden