Voetballer Ihattaren zegt op Instagram te werken aan terugkeer
TURIJN (ANP) - Mohamed Ihattaren wil proberen zijn voetballoopbaan weer op te pakken. Dat meldt de voetballer op Instagram, waar hij een filmpje plaatste waarin te zien is dat hij bij zijn club Juventus in het krachthonk bezig is.
"Wat ons definieert, is hoe we reageren op tegenslag", schrijft Ihattaren bij het filmpje.
De 21-jarige Utrechter werd ruim een week geleden aangehouden in Amsterdam omdat hij zou worden verdacht van het mishandelen van zijn ex-vriendin.
Problemen in privésfeer
Ihattaren kwam eerder uit voor PSV. Daar kwam de middenvelder geregeld in conflict met de toenmalige trainer Roger Schmidt en de clubleiding. Ajax huurde Ihattaren vervolgens van Juventus, maar wegens problemen in de privésfeer liep ook dat avontuur op niets uit. Ajax besloot de koopoptie in het contract niet te lichten.
Ihattaren heeft bij Juventus nog een contract tot de zomer van 2025.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
12 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
13 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
2 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
4 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
5 uur geleden