Voetballer Huiberts verruilt PEC Zwolle definitief voor Beerschot
ZWOLLE (ANP) - Voetballer Dean Huiberts verruilt PEC Zwolle definitief voor het Beerschot van trainer Dirk Kuijt. De 24-jarige middenvelder speelde het laatste half jaar al op huurbasis voor de Belgische club, die kampioen werd op het tweede niveau.
Huiberts maakte in 2019 zijn debuut voor het eerste elftal van PEC Zwolle. Hij speelde in totaal 98 wedstrijden voor de club en maakte zeven doelpunten.
"Dean is een kind van de club en heeft zich altijd voor de volle 100 procent ingezet", zei technisch directeur Gerry Hamstra op de site van PEC Zwolle. "Vorig seizoen kwam Dean bij ons minder aan spelen toe. Op zijn leeftijd is wekelijks voetballen wel essentieel, waardoor een huurconstructie een goede oplossing bleek. Beerschot, dat afgelopen seizoen promoveerde, wilde Dean graag overnemen, waarna we in gesprek zijn geraakt en tot een akkoord zijn gekomen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
24 minuten geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
49 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
5 uur geleden