Voetballer Huiberts verruilt PEC Zwolle definitief voor Beerschot
ZWOLLE (ANP) - Voetballer Dean Huiberts verruilt PEC Zwolle definitief voor het Beerschot van trainer Dirk Kuijt. De 24-jarige middenvelder speelde het laatste half jaar al op huurbasis voor de Belgische club, die kampioen werd op het tweede niveau.
Huiberts maakte in 2019 zijn debuut voor het eerste elftal van PEC Zwolle. Hij speelde in totaal 98 wedstrijden voor de club en maakte zeven doelpunten.
"Dean is een kind van de club en heeft zich altijd voor de volle 100 procent ingezet", zei technisch directeur Gerry Hamstra op de site van PEC Zwolle. "Vorig seizoen kwam Dean bij ons minder aan spelen toe. Op zijn leeftijd is wekelijks voetballen wel essentieel, waardoor een huurconstructie een goede oplossing bleek. Beerschot, dat afgelopen seizoen promoveerde, wilde Dean graag overnemen, waarna we in gesprek zijn geraakt en tot een akkoord zijn gekomen."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
32 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
4 uur geleden