Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Hernández verruilt Sevilla voor LA Galaxy

Voetballer Hernández verruilt Sevilla voor LA Galaxy

LOS ANGELES (ANP) - Javier Hernández, teamgenoot van Luuk de Jong bij Sevilla, verruilt de Spaanse club voor LA Galaxy in de Major League Soccer (MLS). De 31-jarige Mexicaanse international met de bijnaam 'Chicharito', tekent in Los Angeles een contract dat hem de opvolger van de naar AC Milan vertrokken Zlatan Ibrahimovic moet maken.

Hernández kwam in september vorig jaar van West Ham United naar Sevilla. Bij de Spaanse club kwam de Mexicaan echter nauwelijks aan spelen toe en scoorde hij in negen competitiewedstrijden slechts één keer. Daarvoor speelde hij bij Manchester United, Real Madrid en Bayer Leverkusen. Hernández is topscorer aller tijden van de nationale ploeg van Mexico.

Chicharito heeft bij LA Galaxy een contract voor drie jaar ondertekend, met een optie voor een vierde jaar. Volgens Amerikaanse media wordt de Mexicaan in Los Angeles de grootverdiener uit de MLS met een jaarsalaris van 6 miljoen dollar (5,4 miljoen euro).

"Javier heeft consequent doelpunten gemaakt in de topcompetities over de hele wereld en heeft zichzelf bewezen als de meest succesvolle speler van zijn land in het afgelopen decennium", meldt de Nederlandse algemeen directeur van Galaxy, Dennis te Kloese.

Meer uit Voetbal

AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

15 minuten geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

2 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

3 uur geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

1 dag geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

1 dag geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 dag geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 dag geleden