Voetballer Hazard (Anderlecht) aan de kant met kruisbandblessure
BRUSSEL (ANP) - Voetbalclub Anderlecht kan in ieder geval tijdens de rest van het seizoen geen beroep meer doen op middenvelder Thorgan Hazard. De 31-jarige Belg heeft zijn voorste kruisband beschadigd, meldt de club uit Brussel.
Hazard liep zondag de blessure op tijdens de thuiswedstrijd tegen Union in de play-offs om de Belgische landstitel (2-1). Een dag na de wedstrijd wees een scan de ernst van de blessure uit.
"Het betekent dat het seizoen van Thorgan erop zit en de aanvaller langere tijd niet beschikbaar zal zijn. De komende dagen staan verdere onderzoeken gepland om de precieze periode van onbeschikbaarheid te bepalen", aldus een verklaring van Anderlecht.
Hazard speelde vorig seizoen een half jaar op huurbasis voor PSV. In de zomer van 2023 verruilde de Belgische international Borussia Dortmund voor Anderlecht.
Anderlecht staat op de eerste plaats in de play-offs met 38 punten, 3 punten meer dan Union.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
11 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden