Voetballer Hazard (Anderlecht) aan de kant met kruisbandblessure
BRUSSEL (ANP) - Voetbalclub Anderlecht kan in ieder geval tijdens de rest van het seizoen geen beroep meer doen op middenvelder Thorgan Hazard. De 31-jarige Belg heeft zijn voorste kruisband beschadigd, meldt de club uit Brussel.
Hazard liep zondag de blessure op tijdens de thuiswedstrijd tegen Union in de play-offs om de Belgische landstitel (2-1). Een dag na de wedstrijd wees een scan de ernst van de blessure uit.
"Het betekent dat het seizoen van Thorgan erop zit en de aanvaller langere tijd niet beschikbaar zal zijn. De komende dagen staan verdere onderzoeken gepland om de precieze periode van onbeschikbaarheid te bepalen", aldus een verklaring van Anderlecht.
Hazard speelde vorig seizoen een half jaar op huurbasis voor PSV. In de zomer van 2023 verruilde de Belgische international Borussia Dortmund voor Anderlecht.
Anderlecht staat op de eerste plaats in de play-offs met 38 punten, 3 punten meer dan Union.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
12 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
11 uur geleden