Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Hamer van PEC Zwolle naar Coventry City

Voetballer Hamer van PEC Zwolle naar Coventry City

ZWOLLE (ANP) - Gustavo Hamer verlaat PEC Zwolle en gaat op avontuur in Engeland. De 23-jarige middenvelder heeft een contract voor drie jaar getekend bij Coventry City, dat als nummer 1 van de League One promoveert naar het Championship, het tweede niveau in Engeland.

Hamer werd geboren in Brazilië, maar verhuisde al op jonge leeftijd naar Nederland. De middenvelder werd opgeleid bij Feyenoord. Een doorbraak in de Rotterdamse hoofdmacht bleef echter uit. Na een verhuurperiode aan FC Dordrecht ging Hamer in 2018 naar PEC Zwolle. In vijftig officiële wedstrijden tekende hij voor vier doelpunten en zeven assists.

"Mensen die mij kennen, weten dat het altijd een droom is geweest om in Engeland te spelen", zegt Hamer. "Deze kans pak ik dan ook met twee handen aan. Het doet me goed dat ik PEC Zwolle niet met lege handen achterlaat." Coventry City betaalt een transfersom om het nog één jaar doorlopende contract van Hamer in Zwolle af te kopen.

Meer uit Voetbal

Giménez schiet gehavend Feyenoord naar zege op Bayern München

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez heeft een gehavend Feyenoord naar de volgende ronde van de Champions League geschoten. De spits, die weer in de belangstelling staat van AC Milan, maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg tegen Bayern München. De ingevallen Ayase Ueda maakte in de slotfase de vernedering voor de bezoekers compleet (3-0).

2 uur geleden
Feyenoord ziet ook Stengs geblesseerd afhaken

ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs is geblesseerd uitgevallen in de openingsfase van de tweede helft in het duel tussen Feyenoord en Bayern München in de Champions League. Hij voelde aan een hamstring en vroeg om een wissel.

3 uur geleden
AS Roma-trainer Ranieri positief over Rensch en Farioli

ALKMAAR (ANP) - AS Roma-trainer Claudio Ranieri is positief over de aanstaande transfer van Ajacied Devyne Rensch. "Hij is een jonge speler, een interessante speler. Een speler waar we naar op zoek waren, die ons verdedigend een handje kan helpen", zei de Italiaan een dag voor het Europa League-duel met AZ.

3 uur geleden
Feyenoord- Bayern München stilgelegd door vuurwerk

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Bayern München in de Champions League is vlak na de aftrap stilgelegd. De Franse scheidsrechter François Letexier onderbrak de wedstrijd ruim vijf minuten omdat hij vanaf de middenlijn beide doelen niet meer kon zien. Dat kwam doordat fans van Feyenoord veel vuurwerk hadden afgestoken.

4 uur geleden
Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is niet verbaasd over speculaties over een vroegtijdig afscheid bij Feyenoord. "Het hoort bij voetbal", zei de 47-jarige Deen vlak voor het thuisduel met Bayern München in de Champions League. "Als een club als Feyenoord onvoldoende punten haalt, zijn er altijd vragen over de trainer. Dat accepteer ik. Ik hou van deze club en de mensen binnen de club. Ik zie veel goede dingen binnen de ploeg."

4 uur geleden
Sc Heerenveen laat middenvelder Olsson teruggaan naar Zweden

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen neemt afscheid van middenvelder Simon Olsson. De 27-jarige Zweed keert terug naar zijn oude club IF Elfsborg in zijn geboorteland.

5 uur geleden
Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.

5 uur geleden