Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Hamer met Sheffield United de Premier League in

Voetballer Hamer met Sheffield United de Premier League in

SHEFFIELD (ANP) - Voetballer Gustavo Hamer vervolgt zijn carrière bij Sheffield United in de Premier League. De 26-jarige oud-speler van Feyenoord, FC Dordrecht en PEC Zwolle tekende een contract voor vier jaar bij de gepromoveerde club. Volgens mediaberichten zou Sheffield circa 17 miljoen euro overmaken aan zijn voormalige club Coventry City.

"Ik kan het nog steeds niet geloven, spelen in de Premier League is een droom van elk jongetje", zei de Braziliaanse Nederlander. "Ik ga het met Sheffield doen, een grote club. Ik heb hier eerder gespeeld met Coventry en ik herinner mij het lied dat ze draaien als de spelers het veld opkomen. Het is fantastisch en opwindend."

Hamer speelde in de jeugd vijf jaar bij Feyenoord en speelde twee wedstrijden in de hoofdmacht van de Rotterdamse club. In het seizoen 2017-2018 vertrok hij op huurbasis naar Dordrecht, waarna hij in mei 2018 voor PEC Zwolle tekende. Twee jaar later vertrok hij naar Coventry. De club uit Zwolle kan nu vanwege een doorverkooppercentage in de overeenkomst rekenen op een fiks bedrag.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

6 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

7 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

7 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

8 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

9 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

10 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

19 uur geleden