
Voetballer Hamer met Sheffield United de Premier League in
SHEFFIELD (ANP) - Voetballer Gustavo Hamer vervolgt zijn carrière bij Sheffield United in de Premier League. De 26-jarige oud-speler van Feyenoord, FC Dordrecht en PEC Zwolle tekende een contract voor vier jaar bij de gepromoveerde club. Volgens mediaberichten zou Sheffield circa 17 miljoen euro overmaken aan zijn voormalige club Coventry City.
"Ik kan het nog steeds niet geloven, spelen in de Premier League is een droom van elk jongetje", zei de Braziliaanse Nederlander. "Ik ga het met Sheffield doen, een grote club. Ik heb hier eerder gespeeld met Coventry en ik herinner mij het lied dat ze draaien als de spelers het veld opkomen. Het is fantastisch en opwindend."
Hamer speelde in de jeugd vijf jaar bij Feyenoord en speelde twee wedstrijden in de hoofdmacht van de Rotterdamse club. In het seizoen 2017-2018 vertrok hij op huurbasis naar Dordrecht, waarna hij in mei 2018 voor PEC Zwolle tekende. Twee jaar later vertrok hij naar Coventry. De club uit Zwolle kan nu vanwege een doorverkooppercentage in de overeenkomst rekenen op een fiks bedrag.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League op pijnlijke wijze verloren. De Belgische kampioen Union was in Eindhoven met 3-1 te sterk voor het elftal van trainer Peter Bosz.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot heeft woensdag in de eerste wedstrijd in de Champions League tegen Atlético Madrid de beschikking over aanvaller Alexander Isak. De 25-jarige Zweedse spits, die voor 145 miljoen euro overkwam van Newcastle United, zit voor het eerst in de selectie van de Engelse kampioen.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Yarek Gasiorowski begint in de thuiswedstrijd van PSV tegen Union in de Champions League als linksback. Trainer Peter Bosz moet op die positie improviseren, omdat hij met Kiliann Sildillia en Mauro Júnior twee vleugelverdedigers mist. Gasiorowski speelt normaal gesproken in het centrum van de verdediging. Daar staan nu Armando Obispo en Ryan Flamingo. Obispo viel zaterdag in het competitieduel met NEC uit met een hoofdwond, maar is daar dus op tijd van hersteld. Sergiño Dest is de rechtervleugelverdediger.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA gaat clubs die internationals leveren aan deelnemende landen van het WK voetbal van 2026 financieel vergoeden. Daarvoor heeft de FIFA een bedrag van ongeveer 300 miljoen euro gereserveerd. Voor het eerst gaat er ook een vergoeding naar clubs waarvan spelers in het kwalificatietoernooi zijn uitgekomen. Mede daardoor ligt het totale bedrag aanzienlijk hoger dan bij de vorige wereldtitelstrijd, in 2022 in Qatar.
16 uur geleden