Voetballer Hamer met Sheffield United de Premier League in
SHEFFIELD (ANP) - Voetballer Gustavo Hamer vervolgt zijn carrière bij Sheffield United in de Premier League. De 26-jarige oud-speler van Feyenoord, FC Dordrecht en PEC Zwolle tekende een contract voor vier jaar bij de gepromoveerde club. Volgens mediaberichten zou Sheffield circa 17 miljoen euro overmaken aan zijn voormalige club Coventry City.
"Ik kan het nog steeds niet geloven, spelen in de Premier League is een droom van elk jongetje", zei de Braziliaanse Nederlander. "Ik ga het met Sheffield doen, een grote club. Ik heb hier eerder gespeeld met Coventry en ik herinner mij het lied dat ze draaien als de spelers het veld opkomen. Het is fantastisch en opwindend."
Hamer speelde in de jeugd vijf jaar bij Feyenoord en speelde twee wedstrijden in de hoofdmacht van de Rotterdamse club. In het seizoen 2017-2018 vertrok hij op huurbasis naar Dordrecht, waarna hij in mei 2018 voor PEC Zwolle tekende. Twee jaar later vertrok hij naar Coventry. De club uit Zwolle kan nu vanwege een doorverkooppercentage in de overeenkomst rekenen op een fiks bedrag.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
10 uur geleden