Voetballer Hamer met Sheffield United de Premier League in
SHEFFIELD (ANP) - Voetballer Gustavo Hamer vervolgt zijn carrière bij Sheffield United in de Premier League. De 26-jarige oud-speler van Feyenoord, FC Dordrecht en PEC Zwolle tekende een contract voor vier jaar bij de gepromoveerde club. Volgens mediaberichten zou Sheffield circa 17 miljoen euro overmaken aan zijn voormalige club Coventry City.
"Ik kan het nog steeds niet geloven, spelen in de Premier League is een droom van elk jongetje", zei de Braziliaanse Nederlander. "Ik ga het met Sheffield doen, een grote club. Ik heb hier eerder gespeeld met Coventry en ik herinner mij het lied dat ze draaien als de spelers het veld opkomen. Het is fantastisch en opwindend."
Hamer speelde in de jeugd vijf jaar bij Feyenoord en speelde twee wedstrijden in de hoofdmacht van de Rotterdamse club. In het seizoen 2017-2018 vertrok hij op huurbasis naar Dordrecht, waarna hij in mei 2018 voor PEC Zwolle tekende. Twee jaar later vertrok hij naar Coventry. De club uit Zwolle kan nu vanwege een doorverkooppercentage in de overeenkomst rekenen op een fiks bedrag.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
23 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
17 uur geleden