Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Gravenberch meldt zich af voor Jong Oranje

Voetballer Gravenberch meldt zich af voor Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Ryan Gravenberch heeft zich afgemeld voor Jong Oranje. De middenvelder van Liverpool heeft bij bondscoach Michael Reiziger aangegeven zich tijdens de interlandperiode van september te willen richten op zijn nieuwe club en zich niet beschikbaar te stellen. Gravenberch verruilde Bayern München afgelopen week voor Liverpool.

De coach heeft Fedde de Jong van SC Cambuur opgeroepen als vervanger voor Gravenberch. Ook Brian Brobbey meldde zich later op maandag af bij Jong Oranje. De spits van Ajax kampt met een blessure. Brobbey wordt vervangen door Ryan Flamingo van FC Utrecht. Flamingo is de vijftiende debutant in de selectie van Reiziger.

Jong Oranje begint deze week aan een nieuwe kwalificatiecyclus. Het team van Reiziger moet in een groep met Zweden, Georgië, Noord-Macedonië, Moldavië en Gibraltar kwalificatie afdwingen voor het EK 2025 in Slowakije. Jong Oranje begint vrijdag met een thuiswedstrijd tegen Moldavië en speelt daarna op dinsdag uit tegen Noord-Macedonië.

Meer uit Voetbal

Supportersvereniging treurt om vertrek 'echte clubman' Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De supportersvereniging van Ajax betreurt het onmiddellijke vertrek van trainer John Heitinga. "We vinden het sneu voor hem, want we raken een echte clubman kwijt", zegt voorzitter Fabian Nagtzaam in reactie op het ontslag van de coach. "Het is ontzettend jammer dat hij als jongen met Ajax-DNA niet aan de hoge verwachtingen heeft kunnen voldoen."

5 minuten geleden
Ajax op zoek naar achtste hoofdcoach in nog geen 3,5 jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet na het vertrek van John Heitinga op zoek naar de achtste trainer in nog geen 3,5 jaar. Erik ten Hag nam in de zomer van 2022 afscheid met de landstitel en vertrok naar Manchester United. Vervolgens diende geen coach zijn contract meer uit bij de club uit Amsterdam.

1 uur geleden
Wolfsburg-trainer Simonis blijft positief ondanks toenemende druk

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Paul Simonis blijft positief ondanks de toenemende druk op zijn positie als trainer van VfL Wolfsburg. De Bundesliga-club won na zijn komst van Go Ahead Eagles afgelopen zomer maar twee van de negen competitieduels en werd ook al uitgeschakeld in het bekertoernooi.

1 uur geleden
Ajax ontslaat hoofdtrainer John Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - Ajax ontslaat John Heitinga en heeft hem per direct op non-actief gezet totdat het contract definitief is ontbonden. De club gaat op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na een slechte start van het seizoen. Ook het contract van assistent-trainer Marcel Keizer wordt ontbonden.

1 uur geleden
Verdediger García van FC Barcelona breekt neus in Brugge

BARCELONA (ANP) - Verdediger Eric García van FC Barcelona heeft zijn neus gebroken in de uitwedstrijd tegen Club Brugge (3-3) in de Champions League. De Spanjaard krijgt volgens zijn club een gezichtsmasker aangemeten waarmee hij zich kan voorbereiden op het competitieduel van zondag met Celta de Vigo.

2 uur geleden
Frankrijk zonder Tchouaméni, Dembélé en Doué in WK-kwalificatie

MADRID (ANP/Belga) - Middenvelder Aurélien Tchouaméni ontbreekt in de selectie van bondscoach Didier Deschamps voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne en Azerbeidzjan. De voetballer van Real Madrid heeft in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Ook Ousmane Dembélé en Désiré Doué van Paris Saint-Germain zijn niet beschikbaar.

2 uur geleden
Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

8 uur geleden