Voetballer Goudmijn verlengt contract bij AZ
ALKMAAR (ANP) - Voetballer Kenzo Goudmijn heeft een nieuw contract getekend bij AZ. De 21-jarige middenvelder ligt nu tot medio 2026 vast bij de Alkmaarse club uit de Eredivisie. De oude verbintenis van Goudmijn liep nog tot volgend jaar zomer.
Na een verhuurperiode van een half jaar bij Sparta Rotterdam speelde Goudmijn de afgelopen anderhalf jaar bij Excelsior, waar hij basisspeler was. In zijn eerste halfjaar promoveerde hij met de Rotterdamse club. Goudmijn speelde zestig wedstrijden voor Excelsior en keerde deze zomer weer terug bij AZ. Hij kwam tot dusverre in elk duel in de voorbereiding in actie.
De geboren Heerhugowaarder is blij dat hij nu langer verbonden blijft aan AZ. "Ik ben natuurlijk twee jaar weggeweest, waarin ik mijzelf goed heb kunnen ontwikkelen. Ik ging weg met vrijwel alleen ervaring in de Keuken Kampioen Divisie en heb na de promotie van Excelsior veel vlieguren in de Eredivisie. Dan is dit nieuwe contract een mooie beloning."
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
52 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
4 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
13 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
13 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
14 uur geleden