Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Gosens verruilt Atalanta voor Inter

Voetballer Gosens verruilt Atalanta voor Inter

MILAAN (ANP) - Voetbalclub Inter heeft Robin Gosens vastgelegd. De Italiaanse kampioen neemt de Duitse international over van Atalanta, in eerste instantie op huurbasis. Beide clubs hebben daarover een akkoord bereikt.

"Ik ben er bijzonder trots op dat ik naar een van de grootste clubs in Europa ga", zei Gosens. "Ik kan bijna niet wachten om de eerste wedstrijd hier te spelen. De keus was ook niet moeilijk, toen Inter zich aandiende. Enkele hele grote spelers uit Duitsland hebben hier in het verleden grote daden verricht. Ik hoop dat ik me bij dat rijtje kan aansluiten."

Gosens debuteerde in 2020 in het nationale elftal van Duitsland. Hij heeft een Duitse moeder en een Nederlandse vader. Voor zijn overgang naar Atalanta speelde hij in de Eredivisie bij Heracles Almelo. Bij Inter wordt hij ploeggenoot van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries.

Inter heeft een optie bedongen Gosens in de zomer definitief over te nemen. Volgens Italiaanse media bedraagt de transfersom dan ruim 25 miljoen euro.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

8 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

9 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

11 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

11 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden