Voetballer Giroud tekent contract bij AC Milan
LONDEN (ANP/RTR) - De Franse voetballer Olivier Giroud zet zijn loopbaan voort bij AC Milan. De Italiaanse club meldt op de website dat Giroud een contract heeft getekend en dat hij shirtnummer 9 gaat dragen. De duur van zijn contract is niet bekendgemaakt.
De transfer van Giroud hing al enige tijd in de lucht. Hij kondigde zaterdag zelf zijn vertrek bij Chelsea aan. In een bericht op Twitter dankt hij de fans, ploeggenoten en coaches voor zijn tijd bij Chelsea. "Aan al de 'Blues', mijn ploeggenoten, coaches, de hele club. Ik wil jullie allemaal bedanken voor alle speciale momenten. Ik start nu een nieuwe reis met een licht en blij hart. Onze overwinningen in de FA Cup, Europa League en Champions League waren geweldig", aldus Giroud.
De 34-jarige Giroud kwam in 2018 over van Arsenal. De Franse international, met zijn land actief bij het afgelopen EK, maakte voor Chelsea 39 doelpunten in 119 wedstrijden. Na de komst van de Duitsers Kai Havertz en Timo Werner kwam Giroud afgelopen seizoen minder in actie voor Chelsea. Hij zou bij AC Milan al een medische keuring hebben ondergaan.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Rond het Kennedy Center in Washington maakt alles en iedereen zich klaar voor de loting voor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De wijde omgeving van het centrum voor uitvoerende kunsten is afgezet. Helikopters hangen in de lucht.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
5 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
19 uur geleden