
Voetballer Foor verlaat Vitesse voor Al-Ittihad Kalba
ARNHEM (ANP) - Navarone Foor vertrekt per direct bij Vitesse. De 27-jarige aanvallende middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Al-Ittihad Kalba uit de Verenigde Arabische Emiraten.
Foor speelde 3,5 jaar voor Vitesse. Hij maakte veertien doelpunten in ruim honderd wedstrijden in de eredivisie. Foor won drie jaar geleden de KNVB-beker met de club uit Arnhem.
"Navarone heeft zich altijd als een voorbeeldige prof gedragen", verklaart technisch directeur Marc van Hintum. "Hij heeft dag in dag uit keihard gewerkt en zijn prestaties waren uitstekend. Het is een jongen waar je altijd op kon terugvallen. Daarnaast was hij ook een prettige persoonlijkheid, die goed lag in het team. Nadat hij transfervrij is binnengekomen in 2016 gunnen wij hem deze stap van harte. Voor Vitesse was het een financieel aantrekkelijke deal. Bovendien hebben we met het aantrekken van Sondre Tronstad al ingespeeld op een mogelijk vertrek van Navarone."
Meer uit Voetbal
LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.
14 minuten geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.
35 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.
37 minuten geledenOSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.
2 uur geledenMONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.
4 uur geleden