Voetballer Florenzi van PSG test positief op corona
PARIJS (ANP) - Alessandro Florenzi mist woensdag waarschijnlijk de uitwedstrijd van Paris-Saint Germain tegen Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De Italiaan is positief op corona getest en zit thuis in quarantaine.
PSG maakte afgelopen vrijdag al bekend dat Marco Verratti positief getest was op het coronavirus. Ook voor hem komt het eerste duel met Bayern vermoedelijk te vroeg. De middenvelder testte eind januari ook al positief op corona. Florenzi en Verratti kwamen de afgelopen weken met Italië in actie in de WK-kwalificatie.
Bayern München en PSG troffen elkaar aan het einde van het vorige seizoen in de finale van de Champions League. Bayern won dat duel met 1-0, met dank aan een treffer van Kingsley Coman. Bayern kan woensdag geen beroep doen op de geblesseerde topscorer Robert Lewandowski.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
50 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden