Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Everton geschorst vanwege politieonderzoek

Voetballer Everton geschorst vanwege politieonderzoek

LONDEN (ANP/RTR) - Voetbalclub Everton heeft een speler van het eerste elftal geschorst vanwege een politieonderzoek. Volgens de politie is de voetballer gearresteerd op verdenking van een seksueel misdrijf met een kind. De naam van de voetballer is niet meegedeeld.

Volgens de politie werd de speler vrijdag gearresteerd en ondervraagd door agenten en is hij op borgtocht vrijgelaten in afwachting van verder onderzoek.

De voetballer is door zijn club geschorst terwijl het onderzoek loopt. Everton zei dat het zou meewerken met het onderzoek, maar wil geen verdere details over de zaak geven.

"De club zal de autoriteiten waar nodig bijstaan in het onderzoek en zal nu niet verder op de zaak ingaan", aldus de club op de website.

Everton heeft vorige maand Rafael Benitez aangetrokken als nieuwe coach.

Meer uit Voetbal

Franse voetbalsters kloppen Polen in WK-kwalificatiepoule Oranje

GDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.

2 uur geleden
Oranje traint in Amerikaanse hitte

ORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.

2 uur geleden
Lamine Yamal verkozen tot beste speler van seizoen in Spanje

BARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.

3 uur geleden
FIFA geeft clubs zeker 5000 dollar per dag per speler tijdens WK

ZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.

4 uur geleden
Oranje traint voor het eerst met complete WK-selectie in Amerika

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

4 uur geleden
Verdediger Offerhaus verruilt Telstar voor FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.

5 uur geleden
Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

6 uur geleden