Voetballer Everton geschorst vanwege politieonderzoek
LONDEN (ANP/RTR) - Voetbalclub Everton heeft een speler van het eerste elftal geschorst vanwege een politieonderzoek. Volgens de politie is de voetballer gearresteerd op verdenking van een seksueel misdrijf met een kind. De naam van de voetballer is niet meegedeeld.
Volgens de politie werd de speler vrijdag gearresteerd en ondervraagd door agenten en is hij op borgtocht vrijgelaten in afwachting van verder onderzoek.
De voetballer is door zijn club geschorst terwijl het onderzoek loopt. Everton zei dat het zou meewerken met het onderzoek, maar wil geen verdere details over de zaak geven.
"De club zal de autoriteiten waar nodig bijstaan in het onderzoek en zal nu niet verder op de zaak ingaan", aldus de club op de website.
Everton heeft vorige maand Rafael Benitez aangetrokken als nieuwe coach.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
37 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.
48 minuten geledenTURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
17 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
17 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
19 uur geleden