Voetballer Elabdellaoui kampt met gezichtsproblemen en oogletsel
ISTANBUL (ANP) - De Noorse voetbalinternational Omar Elabdellaoui van Galatasaray kampt nog steeds met gezichtsproblemen. Hij moet ook plastische chirurgie ondergaan voor tweedegraads brandwonden, meldt de clubarts van de de Turkse club.
Het rechteroog van de 29-jarige voetballer is beschadigd, maar hij is zijn zicht niet helemaal kwijt. Volgens Galatasaray was Elabdellaoui slachtoffer van een ongeval thuis op oudejaarsavond. Turkse media meldden dat er vuurwerk in zijn hand is ontploft. Dokter Vedat Kaya van het Liv Hospital in Istanbul geeft aan dat het moeilijk te zeggen is of Elabdellaoui blijvende oogschade houdt.
De 47-voudig Noors international is sinds afgelopen zomer in dienst van Galatasaray, de huidige koploper in de hoogste Turkse voetbaldivisie. De vleugelaanvaller speelde in het verleden (seizoen 2012/2013) ook korte tijd bij Feyenoord. Hij begon zijn profcarrière bij Manchester City, maar speelde niet voor die club in de Premier League. Zijn langste dienstverband was bij de Griekse club Olympiakos.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
22 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 dag geleden