Voetballer Dreyer verlaat Heerenveen alweer voor Midtjylland
HEERENVEEN (ANP) - Voetballer Anders Dreyer vertrekt alweer bij sc Heerenveen. De 21-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij het Deense FC Midtjylland.
De Deen kwam afgelopen seizoen op huurbasis over van Brighton & Hove Albion. Heerenveen dacht hem het hele seizoen te kunnen gebruiken maar de Engelse club heeft besloten hem aan de koploper van Denemarken te verkopen.
Technisch manager Gerry Hamstra van sc Heerenveen betreurt dat er een vroegtijdig einde is gekomen aan het verblijf van Dreyer in Friesland. "Anders ontwikkelde zich hier goed. We hadden hem er in de tweede seizoenshelft graag bijgehouden. Door een clausule in zijn contract kon Anders echter een transfer naar FC Midtjylland maken."
Dreyer veroverde in de eerste helft van het seizoen geen basisplaats bij Heerenveen. Hij was vaak invaller en scoorde eenmaal in dertien duels.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden